Christina Ricci sa rozvádza, pre manžela žiadala aj zákaz kontaktu

06.07.2020 12:21
Herečka Christina Ricci na archívnom zábere z...
Herečka Christina Ricci na archívnom zábere z Vanity Fair Oscar Party. Autor: ,

Najprv žiadosť o súdnu ochranu, následne žiadosť o rozvod. Zdá sa, že manželstvo hollywoodskej hviezdičky Christiny Ricciovej sa nevyvinulo tým správnym smerom.

Detská hviezda filmového hitu Addamsova rodina požiadala o rozvod s manželom Jamesom Heerdegenom, s ktorým tvorili pár sedem rokov. Spoločne vychovávali syna Freddieho.

Zo súdnych dokumentov, ktoré sa podarilo získať portálu TMZ.com, vyplýva, že Ricci požiadala o výlučnú starostlivosť o spoločného potomka. Zároveň pre nekonkretizovaný incident medzi manželmi, ktorý sa mal udiať pred pár týždňami, požiadala a aj získala súdnu ochranu a zákaz priblíženia sa Heerdegena k nej a synovi.

Celebritná dvojica sa zoznámila v roku 2011 pri nakrúcaní jedného z Ricciovej projektov. Po bezmála dvoch rokoch sa zosobášili a o ďalšie necelé dva roky sa narodil ich syn.

V súvislosti so súkromným životom americkej herečky, ktorá sa tiež objavila vo filmoch Penelope či Casper, sa doposiaľ v amerických médiách takmer nepísalo. Vývoj posledných udalostí teda priniesol pomerne prekvapivý zvrat v pohľade do naoko usporiadanej domácnosti hollywoodskej herečky.

#rozvod #ochrana detí #dieťa #Christina Ricci
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Vašu kondíciu a psychickú pohodu by vám mohol závidieť nejeden človek.
Dnes stratíte, zajtra môžete...

+ Dávajte si pozor na psychickú únavu, tá je pre telo najhoršia.
Očakávajte poriadne ťažké pracovné obdobie,...