Sklenaříková: S manželom už myslíme na bábätko

18.06.2008 02:24
Adriana Sklenaříková-Karembeu
Slovenská topmodelka Adriana Sklenaříková-Karembeu sa vraj už chystá na bábätko. Musí však trochu obmedziť pracovné aktivity. Autor:

Charitatívny pochod proti rakovine prsníka, ktorý sa konal v sobotu v Prahe, mal ozaj krásne účastničky. Do čela sa postavila aj topmodelka Adriana Sklenaříková-Karembeu, ktorú sprevádzal manžel Christian. Zdá sa, že dvojica prežíva lásku viac ako kedykoľvek predtým.

Dôkazom určite je aj to, že bývalý člen francúzskej futbalovej reprezentácie sa od svojej manželky takmer nepohol a dokonca sa vraj pre cestu do Prahy vzdal futbalových zápasov na televíznej obrazovke. „On je citlivý. Vie, že pracujem vo Francúzsku pre Červený kríž, on má tiež vlastné asociácie, takže to berie tak automaticky,“ prezradila dlhonohá blondínka pre český server idnes.cz a dodala, že len čo Christianovi vysvetlila zmysel podujatia, bez váhania sa k nej pridal na výlet do Prahy.

Na pochode proti rakovine prsníka sa zúčastnili...
Na pochode proti rakovine prsníka sa zúčastnili aj manželia Christian Karembeu a Adriana Sklenaříková-Karembeu. Autor: AVON

Tento rok manželia oslávia už desiate výročie svadby, prichádza vraj pomaly čas na potomka. „Myslíme aj na to. Dúfajme, že už to čoskoro príde,“ doplnila vo videorozhovore pre spomenutý server. Problémom je akurát množstvo pracovných aktivít, ktoré má rodáčka z Banskej Bystrice v rozvrhu. Okrem práce pre Červený kríž stále podniká s vlastnou kozmetikou, hrá v televízii a veľmi často sa objavuje aj v rozličných televíznych šou. „Musím sa trošku upokojiť a potom hádam príde aj bábätko,“ doplnila Adriana, ktorá si na pár minút úlohu mamičky vyskúšala aj v Prahe. Fotografom zapózovala s malým Jonášom.

Adriana Sklenaříková-Karembeu na premiére filmu...
Manželská dvojica Adriana Sklenaříková-Karembeu...
+13Manželská dvojica Adriana Sklenaříková-Karembeu...
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku