Ďalší celebritný zväzok sa končí! Obraciame stranu, odkazuje Arnie Hammer

V Hollywoode došlo k ďalšiemu hviezdnemu rozchodu. Ani na pohľad také idylické manželstvo, ako mal herec Arnie Hammer s manželkou Elizabeth Chambersovou, nevydržalo.

12.07.2020 00:00
Herec Armie Hammer a jeho manželka Elizabeth... Foto: SITA/AP, Jordan Strauss
Herec Armie Hammer a jeho manželka Elizabeth Chambers na archívnom zábere z februára 2019. Herec Armie Hammer a jeho manželka Elizabeth Chambers na archívnom zábere z februára 2019.

Pár v piatok oznámil, že sa rozchádza po desiatich rokoch manželstva, ktorému predchádzali ešte tri roky spoločného randenia. Dvojica je dvojnásobnými rodičmi, spoločne doposiaľ vychovávali dcéru Harper a syna Forda.

Zaujímavosťou je, že manželia strávili spoločne celý čas karantény a dokonca počas tohto obdobia oslávili desiate výročie sobáša. „Trinásť rokov ako najlepší priatelia, spriaznené duše, partneri a následne rodičia. Bola to neuveriteľná cesta, ale spoločne sme sa rozhodli obrátiť stranu a pohnúť sa preč z nášho manželstva,“ uviedol pár vo svojom vyhlásení, ktoré zverejnili aj na Instagrame.

„Zatiaľ čo začíname túto novú kapitolu našich životov, naše deti a vzťah nás ako spolurodičov a drahých priateľov zostane našou prioritou,“ doplnili ešte manželia, ktorí posledné mesiace strávili na Kajmanských ostrovoch.

Hammera diváci poznajú napríklad z romance Daj mi svoje meno alebo filmu Sociálna sieť, objavil sa tiež napríklad v snímke Krycie meno U.N.C.L.E.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

Čítajte Pravdu bez reklamy

Svižnejší web a články bez rušenia. Žiadne reklamy iba za 1,50 € mesačne.

Pravda bez reklamy
debata chyba
Viac na túto tému: #rozvod #manželstvo #Elizabeth Chambers #Arnie Hammer

+ Úsmev na tvári si nechajte aj v ťažkých chvíľach.
Mali by ste využívať všetky výhody, ktoré sa vám ponúkajú....

+ O svoje zuby sa starajte príkladne, inak pôjdu všetky von.
Na začiatku budete platiť málo a neskôr veľa,...