Sklenaříková dovolenkuje na Slovensku: Užívala si na rafte!

17.07.2008 22:04
Adriana Sklenaříková-Karembeu s manželom...
Adriana Sklenaříková-Karembeu s manželom Christianom Karembeu a mamou Zlaticou (vzadu vľavo) si užila adrenalínovú jazdu na umelom vodnom kanáli v Liptovskom Mikuláši. Táto netradičná zábava je súčasťou prekvapivej návštevy známej modelky v rodnej krajine. Autor:

Prekvapivá najmä pre novinárov je návšteva slovenskej topmodelky Adriany Sklenaříkovej-Karembeu v rodnej krajine. Dlhonohá blondínka pricestovala na Slovensko po dlhšom čase a reportéri ju dnes zachytili pri poriadne adrenalínovej zábavke.

V priestoroch umelého vodného kanála v Liptovskom Mikuláši sa totiž bývalá tvár podprseniek Wonderbra rozhodla vyskúšať svoje schopnosti na divokej vode. Spoločne s manželom Christianom a mamou Zlaticou si teda Adriana natiahla neoprénové kombinézy, prilby aj záchranné vesty, vzali do rúk veslá a vyrazili na vodu.

Podľa záberov je jasné, že všetci výletníci si spoločne s inštruktorom jazdu dolu prúdom užili. Na druhej strane je však tým pádom vyriešená aj ďalšia mediálna dilema, ktorú v súvislosti s modelkou riešia domáci novinári. Na údajné tehotenstvo si asi budeme musieť počkať. Veď, ak by bola rodáčka zo stredného Slovenska naozaj v druhom stave, asi by divokú zábavku neriskovala.

Adriana Sklenaříková-Karembeu na premiére filmu...
Manželská dvojica Adriana Sklenaříková-Karembeu...
+14Manželská dvojica Adriana Sklenaříková-Karembeu...
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku