Vojta Dyk si daroval uletený darček k 35. narodeninám! Pozrite sa, aký

Dnes sme polapení do nejakej obrej elektronickej siete, ale zároveň sa odpájame od fyzickej siete, ktorou bolo vzájomné stretávanie sa, hovorí spevák.

26.07.2020 00:00
Vojta Dyk Foto:
Spevák a herec Vojta Dyk.
debata

Spevák Vojtěch Dyk predstavil videoklip ku skladbe Phone Song z albumu D.Y.K. Dal si ním darček k 35. narodeninám, ktoré oslávil 23. júla. Klip samotný sa točí okolo jedného zabudnutého mobilu.

"Dnes sme polapení do nejakej obrej elektronickej siete, ale zároveň sa odpájame od fyzickej siete, ktorou bolo vzájomné stretávanie sa, a aj o tom je tento klip,“ hovorí spevák a dodáva, že „pieseň je ľahko inšpirovaná talianskym filmom Úplní cudzinci, ktorý je práve o téme druhých životov skrytých v tých ‚chytrých krabičkách‘. Vlastne ide o to uvedomiť si, či chceme ovládať telefóny alebo chcú ovládať oni nás.“

Réžie tanečného videoklipu sa ujala dvojica Zizoe & Wahe, ktorá patrí medzi patrónov českej tanečnej scény. Tanečnica, choreografka a performerka Zuzana Zizoe Veselá účinkovala napríklad na európskom turné Kanye Westa alebo aj so speváčkou Aurorou, tanečník, choreograf a lektor Wahe Akopjan pracoval napríklad s raperom Big Daddy Kane.

Vojtěch Dyk predstavil projekt D.Y.K. na konci minulého roka. Album, na ktorom autorsky spolupracoval s držiteľom Grammy Ondřejom Pivcom a americkou speváčkou Kennedy, nahrával v New Yorku. Spevákovi priniesol nomináciu na cenu Anděl v kategórii spevák roka.

D.Y.K. Tour, ktoré sa muselo z dôvodu opatrení proti šíreniu nového koronavírusu posunúť o pol roka, odštartuje spevák 27. januára budúceho roka koncertom v Olomouci, turné vyvrcholí 3. februára v pražskej hale Fórum Karlín.

debata chyba
Viac na túto tému: #Vojtěch Dyk

+ Zdravý životný štýl prinesie dlhodobé výhody.
Nenechajte sa oklamať, ste dostatočne múdry na to, čo chcete....

+ Oddýchnite si ak potrebujete, nie je to žiadna hanba.
Nemíňajte peniaze na veci, ktoré momentálne...