Opatovský: Štipka žiarlivosti vzťah okorení, ale keď je jej veľa, nekončí sa to dobre

Slovenský spevák a gitarista Robo Opatovský prichádza s novou letnou skladbou Tajný recept.

02.08.2020 10:30
Robo Opatovský Foto:
Robo Opatovský a moderátorka Martina Comisso v klipe ku skladbe Tajný recept.
debata

Tretia spolupráca s textárom Martinom Chudíkom je letná a optimisticky naladená. Videoklip, v ktorom sa objavuje aj Robova dcéra Hanka, sa nakrúcal na česko-slovenskej hranici pri Sudoměřiciach a práce na ňom komplikovali komáre.

„S Martinom Chudíkom som už spolupracovali pri skladbách Modlím sa hudbou a Bez teba. V týchto dňoch, kedy sa už uvoľňujú opatrenia a všetci sme pozitívnejšie naladení, som mu poslal demo verziu letnej skladby, či by mi vedel napísať ľahký, pozitívny text,“ povedal R. Opatovský.

Videoklip ku skladbe je jedna kompozičná choreografia, v ktorej každý vedel čo má robiť. „Natočme ľahký klip s dynamikou, v zaujímavom prostredí s talentovanými ľuďmi. Tajný recept – leto, slnko, sloboda a láska… to sú tie pravé ingrediencie tajného receptu. Tajomnú femme fatale si v klipe zahrala Martina Comisso – moderátorka rádia Jemné,“ prezradil spevák.

Lokalita pri jazere pri Sudomericiach na nakrúcanie prilákala aj neželaný komparz, ktorý potrápil najmä účinkujúcich. Veľmi obetavo k svojej úlohe v klipe pristúpila najmä Robova dcéra Hanka, ktorá bola pripravená na nakrúcanie a tesne pred záberom ju uštipol komár na čelo. „Keďže sme točili viacero záberov, tak na tých neskorších je to trochu vidieť,” prezradil Filip Cemper. "Pozrel som sa na ňu a hovorím, že má veľkú bolačku na čele, prečo niečo nepovedala a ona odvetila, že už bolo všetko pripravené a ona to chcela zvládnuť,“ dodal hrdý otec R. Opatovský.

Robo Opatovský žije v dlhoročnom stabilnom manželstve. „Základnými ingredienciami sú podľa mňa tolerancia, obetavosť a vzájomný rešpekt. Čo treba dávkovať veľmi opatrne je žiarlivosť. Štipka vzťah okorení, ale keď je jej veľmi veľa, tak sa to nekončí dobre,“ prezradil spevák.

debata chyba
Viac na túto tému: #Robo Opatovský

+ Nezabúdajte ani na preventívne prehliadky, je to dôležité.
Opatrnosť pri výdavkoch sa vyplatí, ušetrite pre...

+ Spánok je dôležitý a vy ho máte príliš málo, tak zostaňte v posteli.
Nenechávajte rozhodnutie len na svojich...