Slovenský muž roka je Martin Šmahel, Eva Aichmajerová prišla naostro

Dvoch urastených mladíkov, jedného Slováka a jedného Čecha zvolila prominentná porota za víťazov súťaže Muž roka 2008. Z finále, ktoré sa konalo v českom Náchode, si víťaznú trofej odnášal dvadsaťpäťročný Martin Šmahel z Bratislavy a o dva roky starší Čech Miroslav Jech.

25.08.2008 10:40 , aktualizované: 16:37
Muž roka 2008 - Náchod - Martin Šmahel Foto:
Slovák Martin Šmahel, ktorý v minulosti s bratom Miroslavom pracoval v modelingu, patril medzi najurastenejších súťažiacich. Možno aj to mu prinieslo titul Muža roka Slovenskej republiky.
debata

Počas finálovej voľby sa pred porotou a pozvanými hosťami predstavilo dovedna dvanásť finalistov. Samotná moderátorka Lucie Konaříková však poznamenala, že Slováci prekonali svojich českých kolegov. „Viac si súťaž užívali a boli zábavnejší,“ uviedla pre server Revue.idnes.cz.

Moderátorka Eva Aichmajerová sa predviedla v... Foto: Muž roka 2008
Eva Aichmajerová Moderátorka Eva Aichmajerová sa predviedla v šatách, ktoré pritiahli zrak hádam každého hosťa finále Muž roka 2008.

Slovenský víťaz Šmahel, ktorý súperil o víťazstvo aj s bratom Miroslavom, pracuje ako fitness-tréner v luxusnom bratislavskom hoteli. Súrodenecká dvojica pritom už roky patrí medzi známych manekýnov agentúry Forza Models a vo svete modelingu sa objavili spoločne aj v niekoľkých reklamách. „Prihlásil som sa sám. Pre srandu aj malú dávku exhibicionizmu, ktorú v sebe mám,“ vysvetlil Šmahel dôvod, prečo sa podobného podujatia zúčastnil.

Spoločne s ostatnými finalistami si 190 centimetrov vysoký Martin pozornosť vyslúžil najmä pri promenáde v spodnej bielizni. Odení len v trenírkach predvádzali finalisti vyšportované telá známym porotkyniam, medzi ktorými sedela napríklad Miss ČR 2008 Zuzana Jandová alebo speváčka Sisa Sklovska.

O odhalené kúsky tela však nebola núdza ani pod pódiom. Najvýraznejšie sa o to postarala moderátorka a členka poroty Eva Aichmajerová (presne tá dáma, ktorú nedávno bulvárny denník Blesk načapal na večeri s Petrom Cmorikom v Prahe). Brunetka Aichmajerová sa predviedla v odvážnych šatách, ktoré viac odhalili než zahalili. Fotografi teda usilovne striehli na to, či jej náhodou nevykĺzne poprsie z veľkého výstrihu na boku. Ešte väčšiu pozornosť na seba mladá dáma strhla, keď prezradila, že nemá ani nohavičky. Zdá sa, že české celebrity sa rady inšpirujú americkými kolegyňami.

V českom Náchode sa uskutočnilo finále súťaže...
Mužom roka Českej republiky za rok 2008 bol...
+23Slovák Martin Šmahel získal 22. augusta titul...
debata chyba

+ Bylinkové čaje a horúce kúpele pomôžu zregenerovať celé ubolené telo.
Zážitky niečo stoja, ale tento spôsob...

+ Sledujte svoje zdravie, aby ste predchádzali problémom. Prevencia je dôležitá.
Vyjednávajte lepšie podmienky,...