Aj slávny hitmejker Balvin prekonal covid-19. Bolo to zlé, varuje na internete

14.08.2020 14:00

Patrí medzi najúspešnejších umelcov súčasnosti, silnú fanúšikovskú základňu má najmä v latino svete. Speváka a producenta J Balvina však momentálne trápia iný veci ako úspech.

Spevák J Balvin na archívnom zábere z decembra...
Spevák J Balvin na archívnom zábere z decembra 2019. Autor: SITA/AP, Evan Agostini

Autor hitu Mi Gente potvrdil pred pár dňami médiám, že sa nakazil koronavírusom a ako informoval vo svojom príhovore fanúšikom na Twitteri, priebeh infekcie bol u neho naozaj náročný. „V tejto chvíli sa zotavujem z vírusu covid-19,“ uviedol Balvin v španielčine na Twitteri.

„Boli to naozaj náročné dni, skutočne ťažké a komplikované. Niekedy si myslíme, že nám sa niečo podobné nemôže stať, ale stalo sa a bolo to fakt zlé,“ komentoval vo videu svoje nakazenie.

Balvin zároveň odkázal svojim fanúšikom, aby dávali na seba pozor a chránili sa. „Toto nie je žiaden žart. Vírus je skutočný a dokáže byť veľmi nebezpečný,“ uviedol J Balvin, rodák z kolumbijského Medelínu.

Práve v Kolumbii rapídne stúpol počet nakazených, podobne ako aj v ďalších krajinách Južnej Ameriky, ktorá sa zmieta v pandemickej kríze. Podľa oficiálnych štatistík je momentálne v Kolumbii viac ako 400-tisíc nakazených, no do konca týždňa sa podľa odhadov môže ich počet zvýšiť na polmilióna.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#Twitter #prevencia #odkaz #nákaza #koronavírus #J Balvin
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Pri čítaní knihy budete potrebovať nové okuliare, doterajšie už nestačia.
Informujte sa ohľadom...

+ Prospelo by vám viac relaxu, urobte si deň voľna a oddychujte.
Nežeňte sa bezhlavo za niečím, len preto,...