Láska zrodená v karanténe! Wilson ukázala priateľa, ktorého spoznala na diaľku

26.09.2020 00:00

Posledné mesiace pútala pozornosť najmä svojou ambíciou a úspechmi pri zmene postavy. Herečka Rebel Wilson však športový úbor vymenila v Monaku za večernú róbu. A neprišla sama.

Herečka Rebel Wilson v kreácii Rene Ruiz...
Herečka Rebel Wilson v kreácii Rene Ruiz Collection a jej garde, nový priateľ Jacob Busch na akcii Monte-Carlo Gala For Planetary Health. Autor: POOL MONACO / Sipa Press / Profimedia

Austrálska rodáčka sa na červenom koberci akcie Monte-Carlo Gala For Planetary Health objavila v spoločnosti Jacoba Buscha, ktorý je údajne jej novým partnerom. Busch je súčasťou slávnej dynastie Anheuser-Busch a v USA nie je rozhodne neznámy.

V minulosti Jacob Busch tvoril pár s jednou hrdiniek reality-šou Skutočné paničky z Beverly Hills, Adrienne Maloofovú. To mu prinieslo slušnú mieru pozornosti v americkom bulvári. Azda aj preto, že Maloof bola od neho o 28 rokov staršia.

Herečka
		Sienna Miller sa tiež objavila na
		akcii...
Princezná
		Charlene z Monaka zdraví herečku
		Kate...
+4Hostiteľmi akcie v
		Monaku bol knieža Albert
		a...

Ani po rozchode však Buscha zrejme tak skoro návrat do úzadia nečaká. Vzťah s populárnou herečkou a komičkou je dôvodom, aby sa o neho médiá ďalej zaujímali. Zaujímavý je pritom aj priebeh vzniku vzťahu Wilsonovej a pohľadného dediča z bohatej rodiny. Dvojica sa údajne stretla už minulý rok, keď Wilson nakrúcala v USA. Zostali v kontakte, no pandémia ich rozdelila na niekoľko mesiacov. Austrálska herečka totiž strávila obdobie karantény v rodnej krajine na južnej pologuli, kým Brusch bol v Spojených štátoch amerických.

Dvojica však zostala v kontakte po celý čas a práve počas karantény a online kontaktu sa vraj spoznali omnoho lepšie. Po skončení najprísnejších opatrení sa vraj konečne znovu stretli osobne. Okamžite to medzi nimi zaiskrilo a výsledkom je spoločná účasť na červenom koberci v Monaku.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#Rebel Wilson #nový priateľ #gala
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Preceňujete vaše sily, je na vás vidno únava, oddýchnite si, práca počká.
Je na čase zmeniť pracovné...

+ Vašu bolesť hlavy spôsobujú viaceré faktory, poraďte sa radšej s odborníkom.
Dávajte si pozor aby ste o...