Kto vyčaril tento úsmev na tvári vojvodkyne Kate? Pozrite sa, ako žiari!

29.11.2020 13:30
Vojvodkyňa Kate z Cambridge
Vojvodkyňa Kate z Cambridge sa zúčastnila na diskusii so sledovateľmi a fanúšikmi sociálnych médií v rámci aktivity Question and Answer (Otázky a odpovede). Autor: ,

Najprv príhovor na sociálnej sieti a neskôr aj pár úsmevných momentov a odpovedí, ktorých by sa inak verejnosť asi nedočkala.

Vojvodkyňa Kate sa opäť priblížila k svojmu ľudu a posilnila si postavenie obľúbenej členky kráľovskej rodiny.

Trojnásobná mama a manželka budúceho kráľa britskej monarchie sa zúčastnila na diskusii Questions & Answers (Otázky a odpovede), ktoré zverejnil Kensingtonský palác v rámci jednej z jej aktivít – podpory združenia Early Years.

Otázky od samotných užívateľov internetu, zväčša fanúšikov, si 37-ročná Kate užívala a podľa záberov ju mnohé zjavne pobavili. „Ako zvládate záchvaty hyperaktivity, ktoré tak často majú malé deti. Špeciálne vo vašej kráľovskej domácnosti,“ opýtal sa jeden z fanúšikov. „Tak táto je ťažká, tiež sa na to musím pýtať expertov,“ odvetila so smiechom vojvodkyňa Kate.

Vojvodkyňa Kate z Cambridge sa zúčastnila na...
Vojvodkyňa Kate z Cambridge sa zúčastnila na diskusii so sledovateľmi a fanúšikmi sociálnych médií v rámci aktivity Question and Answer (Otázky a odpovede).
(Kliknutím na obrázok zväčši, otvoriť v novom okne)
Autor: SITA/AP, Kensington Palace

Poukázala tiež na to, že projekt Early Years by rada priniesla aj do ďalších krajín sveta a že na rok 2021 má nielen ako členka kráľovskej rodiny, ale predovšetkým ako ambasádorka niekoľkých nadácií veľké plány.

Vojvodkyňa Kate sa na krátkej diskusii objavila v elegantnej blúzke slivkovej farby s viazačkou okolo krku a okrem svojho prirodzeného pôvabu a úsmevu ukázala tiež zosvetlený účes, ktorým zaujala už nedávno na inom videu zverejnenom na Instagrame.

Vojvodkyňa Kate  Cambridge sa zúčastnila na...
Vojvodkyňa Kate Cambridge sa zúčastnila na diskusii so sledovateľmi a fanúšikmi sociálnych médií v rámci aktivity Question and Answer (Otázky a odpovede). Autor: SITA/AP, Kensington Palace

VIDEO otázok a odpovedí si môžete pozrieť nižšie:

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

Páči sa Vám tento článok? Prosíme, podporte kvalitnú žurnalistiku.

Cieľom denníka Pravda a jeho internetovej verzie je prinášať Vám každý deň aktuálne spravodajstvo. Na to, aby sme pre Vás mohli stále a ešte lepšie pracovať, potrebujeme i Vašu podporu. Ďakujeme Vám za akýkoľvek finančný príspevok.

Podporiť Poslať SMS Predplatiť denník
#vojvodkyňa Kate #Instagram #elegancia #diskusia
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Budete cítiť bolesť v dolných končatinách, pedikúra vám rozhodne pomôže.
Peniaze, ktoré máte neskrývajte...

+ Nemusíte prepadať smútku, život pokračuje ďalej a vy ste jeho súčasťou.
Potrebujete viac peňazí ako máte,...