Veronika Strapková v novom klipe s láskou svojho života! Pozrite sa na zaľúbencov

Veronika Strapková predstavuje novinku Kým ťa mám, ktorá je na jej novom albume a na ktorej spolupracovala s členmi skupiny No Name.

04.12.2020 00:00
Veronika Strapková Foto:
Speváčka a herečka Veronika Strapková počas svojho svadobného dňa.
debata

Speváčka Veronika Strapková pripravila v predvianočnom období pre svojich fanúšikov darček, v podobe hudobného albumu. Nesie názov Nová a obsahuje 12 piesní, medzi nimi aj svadobnú skladbu S tebou, či singel Neverím, kde v klipe možno vidieť manželov Mary a Adriana Bartalosovcov. S albumom Veroniky vydáva aj nový singel Kým ťa mám.

Veronika Strapková predstavuje novinku Kým ťa mám, ktorá je na jej novom albume a na ktorej spolupracovala s členmi skupiny No Name. Nápad vznikol v hlave klávesáka kapely Zoliho Sallaia. Ten zložil hudbu a speváčka pieseň otextovala ako vyznanie svojmu manželovi, s ktorým sa po 8 rokoch chodenia v lete zosobášila.

"Keď som napísala text, Zoli ho ukázal Igorovi Timkovi a ten sa rozhodol mi s ním ešte pomôcť, aby nadobudol väčšiu konkrétnosť. Napokon som celú pieseň nahrala v Košiciach a mala som tak možnosť zažiť proces tvorby s pre mňa legendárnymi hudobníkmi. Som za tú skúsenosť nesmierne vďačná,“ vyznáva sa speváčka zo svojich pocitov.

Pieseň nahrávala v štúdiu v Košiciach. Text piesne je o pocitoch šťastia, ktoré Veronika vníma ako veľmi vzácne. Skladba dostala aj krásny vizuál od režiséra, ktorý si hovorí Double J. "Boli sme na chate nakrúcať úplne iný videoklip a pri tom sa nás Janko rozhodol nakrútiť aj spoločne a z toho neskôr vznikol tento videoklip,“ vysvetľuje Veronika Strapková.

Zábery z videoklipu sú doplnené ďalšími z ich súkromného života a štúdiovými zábermi samotnej speváčky. Pieseň je súčasťou albumu Nová, ktorý je už dostupný v predajniach. Jeho ústrednou témou je láska. Vo všetkých podobách a jej fanúšikovia na ňom nájdu 12 piesní. Strapková, ktorú sme mohli vidieť aj v populárnych Oteckoch, sa za svojho partnera Filipa vydala v lete 2020 po ôsmich rokoch randenia.

© Autorské práva vyhradené

debata chyba
Viac na túto tému: #Veronika Strapková
Čítajte Pravdu bez reklamy

Svižnejší web a články bez rušenia. Žiadne reklamy iba za 1,50 € mesačne.

Pravda bez reklamy

+ Nezabúdajte na úrazové poistenie, raz vám určite pomôže z ťažkostí.
Dnes si nič neodkladajte na neskôr, nemuseli...

+ Nezabúdajte ani na vaše pery, potrebujú tak isto starostlivosť.
Využívajte zľavy, avšak dávajte si pozor aby ste...