Bieber vydá vianočný singel s britskými zdravotníkmi. Úspech podporí charitu

16.12.2020 00:00
Spevák Justin Bieber predstavil hudobný...
Spevák Justin Bieber na archívnom zábere. Autor: ,

Kanadský popový spevák Justin Bieber pripravil so zborom londýnskych zdravotníkov vianočný singel, ktorý je špeciálnou verziou Bieberovej skladby Holy.

Spoločne sa chcú dostať na čelo britského rebríčka vianočných singlov, píše agentúra AP. Príjmy z predaja a zdieľania pesničky pôjdu na dobročinné projekty britskej zdravotníckej služby (NHS). Skladba bude zverejnená v piatok.

Podľa kanadského speváka je pieseň poctou „neuveriteľnému nasadeniu“, ktoré preukazujú zdravotníci pri epidémii koronavírusu. Spevácky zbor, s ktorým Bieber spolupracoval, tvoria zdravotníci, ktorí pôsobia v londýnskych štvrtiach Lewisham a Greenwich.

Kanadský spevák podporil zbor britských zdravotníkov v tradičnej súťaži vianočných piesní už v roku 2015. Bieber vtedy vyzval svojich fanúšikov, aby hlasovali pre skladbu A Bridge Over You naspievanú zborom aj napriek tomu, že veľké šance na úspech mal spevákov hit Love Yourself.

Zboru sa nakoniec aj vďaka jeho podpore podarilo v súťaži vianočných piesní zvíťaziť a skladbu si vtedy stiahlo vyše 121 000 ľudí. NHS je štátny zdravotný systém financovaný z verejných rozpočtov, ktorý v Spojenom kráľovstve funguje od roku 1948.

#zdravotníci #výťažok #singel #Justin Bieber
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Doprajte výživu a hydratáciu aj vaším rukám aj nohám.
Strach nie je vhodným faktorom v práci, takto úspech...

+ Chorôb sa obávať nemusíte, ste zdravý ako rybička.
V práci vás veľmi potrebujú, myslite na kariérny...