Bude to navždy jedna z mojich top skúseností, opisuje Sväťo Malachovský

, 20.12.2020 11:00
Sväťo Malachovský
Sväťo Malachovský a Táňa Pauhofová vo filme Známi neznámi. Autor:

Herca Sväťa Malachovského sme mohli aktuálne vidieť v komediálnom seriáli televízie JOJ, Uhorčík.

Ako gróf Somlónyi bavil divákov spolu s hereckými kolegami ako René Štúr, Marián Labuda ml., Juraj Rašla, Tomáš Bezdeda, Henrieta Jančišinová – Kolláriková a mnohí ďalší. V Uhorčíkovi si dokonca okrem Somlónyiho zahral viacero menších rolí.

Sväťo Malachovský ako gróf Somlónyi a jeho...
Sväťo Malachovský ako gróf Somlónyi a jeho pravá ruka Csáky v podaní Jozefa Adamčíka. Autor: TV JOJ

A hoci Malachovského diváci poznajú ako komediálneho herca, budúci rok sa predvedie v celkom inej hereckej polohe, pre mnohých možno prekvapivej. Spolu s kolegami ako Táňa Pauhofová, Tomáš Maštalír, Petra Polnišová, Klára Issová či Martin Hofmann sa k divákom dostane vo filmovej novinke s názvom Známi neznámi. Hoci má Malachovský za sebou množstvo seriálových rolí, pred filmovou kamerou stál po prvý raz. „Smutným zistením pre mňa bolo, že som spomedzi kolegov najstarší, ale čo sa filmu týka, som vlastne benjamín,“ opísal.

Aj preto si nakrúcanie svojho prvého filmu naozaj užíval. „Vďaka Wande Hrycovej a Peti Polnišovej, ktoré ma do tohto projektu oslovili ako producentky, aj vďaka režisérke Zuzke Mariankovej, som sa na istý čas ocitol medzi top profesionálnym štábom a spolu s fantastickými hereckými kolegami som si čas strávený nakrúcaním tohto filmu neskutočne užil. Bude to navždy jedna z mojich top profesijných skúseností,“ opísal herec, ktorého filmovou partnerkou sa stala česká herečka Klára Issová.

O čom je dej novinky? Počas spoločnej sviatočnej večere sa v byte stretne partia známych, ktorí sa pomerne dobre poznajú až do momentu, keď jeden z nich príde s nápadom – vyložme mobily na stôl. Dohodnú sa, že prichádzajúce esemesky či hovory budú k dispozícii všetkým.

Táňa
		Pauhofová vo filme Známi
		neznámi.
Sväťo
		Malachovský a Klára Issová vo filme
		Známi...
+1Sväťo Malachovský a
		Táňa Pauhofová  vo
		filme...

Nápad na nakrútenie snímky sa zrodil v hlave Petry Polnišovej, ktorú zaujal filmový hit Úplní cudzinci (2016) režiséra Paola Genoveseho. Ten sa s 28 lokálnymi mutáciami zapísal do Guinnessovej knihy rekordov ako film s najväčším počtom remakeov. Myšlienky sa chopila spolu s Jurajom Brockom z Angry Tiger, zostavu doplnila už ostrieľaná producentka Wanda Adamík Hrycová.

Tvorcovia filmového projektu Známi neznámi -...
Tvorcovia filmového projektu Známi neznámi - zľava: Martin Hoffman, Tomáš Měcháček, Tomáš Maštalír, Petra Polnišová, Wanda Adamik Hrycová, Táňa Pauhofová, Klára Issová, Anna Kadeřávková, režisérka Zuzana Marianková a herec Svetozár Malachovský. Autor: KATARINA HARSANYOVA

"Známi neznámi prinesú dvoch ľudí, Petru Polnišovú a Sväťa Malachovského v polohe, na akú nie sú slovenskí diváci zvyknutí. Obaja sú zafixovaní ako komici a napriek tomu, že ide o komédiu, ich postavy majú silnú dramatickú linku. Práve to je niečo, čo ma na tomto filme nesmierne bavilo – priniesť iný pohľad na obľúbených hercov,“ doplnila Wanda Adamík Hrycová. Horko-sladká komédia Známi neznámi vznikala počas leta a k divákom sa dostane začiatkom budúceho roka.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#Známi neznámi #Sväťo Malachovský #seriál Uhorčík
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Pozor na slniečko, často býva zradné, nepreháňajte to s ľahkým oblečením.
Investujte svoje peniaze,...

+ Doprajte výživu a hydratáciu aj vaším rukám aj nohám.
Strach nie je vhodným faktorom v práci, takto úspech...