Zásnuby pred Vianocami! Ariana Grande je opäť po uši v tom, toto je jej láska

21.12.2020 12:54

Nie je to prvýkrát, čo sa s vervou a plným nasadením vrhla do nového vzťahu. A zdá sa, že Ariana Grande neplánuje na tom nič meniť. Cez víkend znovu ohlásila zasnúbenie.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa Ariana Grande (@arianagrande)

Americká speváčka, ktorá v minulosti randila s viacerými známymi mužmi, sa počas uplynulého víkendu zasnúbila s Daltonom Gomezom, realitným agentom. Na Instagrame sa pochválila masívnym zásnubným prsteňom aj spoločnými zábermi s usmiatym partnerom.

„Nemôžu byť šťastnejšie. Sú skutočne nadšení. Pre oboch je to veľmi šťastné obdobie a nadšení sú rovnako aj rodičia oboch snúbencov,“ komentoval zdroj z okolia speváčky pre magazín People.

Speváčka Ariana Grande v róbe Giambattista...
Speváčka Ariana Grande v róbe Giambattista Valli Haute Couture.
(Kliknutím na obrázok zväčši, otvoriť v novom okne)
Autor: SITA/AP, Jordan Strauss

Podľa zdrojov magazínu však nejde o žiadne zbrklé rozhodnutie, ako by si niektorí mohli myslieť. Grande s Gomezom tvorí pár už od januára tohto roka, takže čoskoro oslávia prvé výročie. Partneri spoločne trávili aj dni v karanténe a údajne si skutočne porozumeli a všetko medzi nimi fungovalo na jednotku. Aj to bola skúška, po ktorej sa rozhodli pre ďalší krok.

Grandeovej už gratulovali mnohí kolegovia či kamaráti, medzi nimi napríklad topmodelka Hailey Baldwin či jej manažér Scooter Braun.

Ariana Grande v minulosti randila s raperom Mac Millerom, jeho kolegom Seanom Youngom či napríklad komikom a hercom Peteom Davidsonom. Aj ten ju požiadal o ruku a dvojica sa zasnúbila. Po pár týždňoch však zásnuby zrušila.

#zásnuby #láska #Dalton Gomez #Ariana Grande
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Pozor na slniečko, často býva zradné, nepreháňajte to s ľahkým oblečením.
Investujte svoje peniaze,...

+ Doprajte výživu a hydratáciu aj vaším rukám aj nohám.
Strach nie je vhodným faktorom v práci, takto úspech...