Geissenovci sú spolu 39 rokov! Čo ich vzťahu dokáže ublížiť? Prekvapivo, je to...

06.01.2021 00:00
Carmen a Robert Geissenovci
Carmen a Robert Geissenovci. Autor:

Okrem televízneho života si svojrázni boháči žijú ich vlastný život v Monaku, v kruhu blízkych priateľov.

Dvaja hlavní protagonisti série Geissenovci – Ťažký život milionárov, Carmen Geiss (56) a jej manžel Robert (55) sú spolu takmer 40, rokov, presne 39. A aj keď sú hádky súčasťou ich šou časťou predstavenia, zdá sa, že napriek tomu rodina vedie takmer harmonický život.

Aké je teda tajomstvo lásky medzi Carmen a jej Robertom? Pre nemecký Bild povedali: „Sme tu stále pre seba. Televízny humbuk nám nemôže ublížiť. Naše tajomstvo je: Sme na sebe závislí,“ opísali svojrázni boháči. V prípade, že manželia trávia priveľa času od seba, prináša to nezhody do ich každodenného života a dokáže im to ublížiť. Obzvlášť zaťažkávajúcou bola v tomto smere účasť Carmen v nemeckej verzii šou „Let's Dance“, ktorá sa vysielala na RTL. „Vtedy to nefungovalo, musel som sa starať o výchovu.“

Carmen na druhej strane zdôrazňuje, že je dôležité nežiť až priveľmi svoj súkromný život v televízii – každá televízna hviezda si musí uvedomiť, že obrazovka neodráža celú realitu. „Žijeme si svoj vlastný život v Monaku so svojím úzkym okruhom priateľov,“ opísala Carmen Geiss.

Manželia majú za sebou aj naozaj ťažké okamihy, keďže Carmen mala problém s donosením dieťatka a 10 razy potratila. Napokon sa jej podarilo priviesť na svet dve dcéry, Davinu (18) a Shaniu (16).

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

0 debata debata
Viac na túto tému: #Robert Geiss #Carmen Geiss

+ Nemračte sa stále, sami si kazíte náladu a chuť do života.
Zapnite mozog a začnite pracovať, viac peňazí...

+ Spravte si deň len pre seba, zaslúžite si to.
Vykročte do nového týždňa tou správnou nohou.
...