Vyšupne pekná a ambiciózna dcéra svoju mamu zo slávnej šou? Pri Leni Klumovej je to možné

11.01.2021 00:00
Modelka a televízna osobnosť Heidi Klum v...
Modelka a televízna osobnosť Heidi Klum v kreácii Dundas. Autor: ,

Len 16-ročná tínedžerka sa po boku slávnej mamy zviditeľňuje čoraz viac. Aké sú jej plány?

Šestnásťročná Leni zdobí spolu s mamou titulku nemeckej mutácie magazínu Vogue. Pekná tínedžerka aktuálne spolupracuje s mamou aj na populárnej šou „Germany’s next Topmodel“. O tom, že v tomto prípade jablko nepadlo ďaleko od stromu už čoraz výraznejšie presviedča pekná Leni, ktorej otcom je taliansky magnát Flavio Briatore, niekdajší manažér F1.

Leni dokonca prezradila, že v budúcnosti by svoju slávnu mamu mohla nahradiť v spomínanej šou. „Áno, viem si to predstaviť. Ale nasledujúce roky využijem na zbieranie skúseností. A ak príde moment, že moja mama už nebude mať chuť pokračovať, potom môžem nastúpiť ja,“ opísala 16-ročná Leni pre Vogue.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa Heidi Klum (@heidiklum)

Už v minulosti sa nechala Heidi Klum počuť, že má v pláne urobiť 20 sérií modelingovej šou, ktorú vysiela stanica PRO7. Aktuálne pracuje 47-ročná Klum už spolu s dcérou na 16. sérii šou, vďaka ktorej prileteli spolu do Nemecka.

Televízna šou predtým vznikala v Los Angeles, ale kvôli pandémii sa aktuálny, 16. ročník, musel presunúť do rodnej krajiny Klumovej. V Nemecku ju sprevádza celá rodina, nechýba ani manžel, Tom Kaulitz. Aby sa dostala za hranice USA aj so svojimi deťmi – Leni (16), Lou (11), Johanou (13) a Henrym (14), musela sa v auguste obrátiť na súd, keďže ich otec, modelkin exmanžel Seal, bol proti ich vycestovaniu do Európy. Klum napokon súd vyhrala a rodina je už istý čas v Berlíne.

Páči sa Vám tento článok? Prosíme, podporte kvalitnú žurnalistiku.

Cieľom denníka Pravda a jeho internetovej verzie je prinášať Vám každý deň aktuálne spravodajstvo. Na to, aby sme pre Vás mohli stále a ešte lepšie pracovať, potrebujeme i Vašu podporu. Ďakujeme Vám za akýkoľvek finančný príspevok.

Podporiť Poslať SMS Predplatiť denník
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Chýba vám dostatočné množstvo spánku, naučte sa zaspávať osamote.
Šetrite na nové bývanie, po ktorom...

+ Dávajte mimoriadny pozor na poľadovicu, mohli by ste prísť k úrazom.
Dostanete pokutu za neprimeranú...