Exmilenka herca Hammera o drsných praktikách, palici aj zuboch! Manželka je v šoku

27.01.2021 07:44

Už niekoľko týždňov sa americké médiá zaujímajú o herca Armieho Hammera, ktorého slovenskí diváci môžu poznať zo snímky Krycie meno U.N.C.L.E či hitu Sociálna sieť. V centre pozornosti sa ocitla jeho záľuba pre netradičné sexuálne praktiky.

Herečka Elizabeth Chambers a jej manžel - herec...
Herečka Elizabeth Chambers a jej manžel - herec Armie Hammer. Autor: SITA/AP, Evan Agostini

Hammer, ktorý je dvojnásobnym otcom, je zjavným fanúšikom BDSM, teda sexuálnych aktivít, v ktorých hrá hlavnú rolu dominancia, vyvolávania bolesti za účelom sexuálneho vzrušenia či zväzovanie alebo trestanie. Škandál vyvolal únik súkromných správ, ktoré 34-ročný herec poslal neznámej žene. Po ich zverejnení sa ozvalo niekoľko bývalých partneriek filmového hrdinu a potvrdilo, že v sexuálnych vzťahoch má Hammer výraznú záľubu práve v BDSM.

Jednou z jeho bývalých mileniek je aj 22-ročná modelka Paige Lorenze, s ktorou mal mať dvojnásobný otec krátky vzťah v septembri minulého roka. Hammer ju pritom začal sledovať na Instagrame už v roku 2019, no podľa Lorenzovej slov sa nestretli až do záveru leta 2020, keď sa ona presťahovala do Los Angeles.

„Boli sme v tom, čo by niekto nazval otvoreným vzťahom, ale obaja sme hovorili o tom, ako sme nespali s inými ľuďmi a stretávali sme sa len my dvaja. Dal jasne najavo, že nikoho iného v mojom byte, v mojej posteli nechce a že ani on s nikým iným nespí,“ uviedla Paige Lorenze pre portál E!News.

Herec Armie Hammer.
Herec Armie Hammer. Autor: SITA/AP, Andy Kropa

Herec mal pomaly krásku začať prehovárať na vyskúšanie BDSM praktík. Začalo sa to takzvaným „high protocol“ nocami. „Je to ako veľmi tradičná vec v BDSM, keď sa musíte ukázať v určitom čase a existujú určité pravidlá a iné veci. Naša prvá noc, ktorú tak nazval, bola strašidelná a počas nej som zažila bolesť. Ale zároveň som cítila, že to je súčasť toho, čo to bolo,“ povedala Lorenze. „Bolo to ako skutočných Päťdesiat odtieňov sivej, akurát bez lásky,“ komentovala a narážkou na knižný bestseller, ktorý sa dočkal aj filmového spracovania.

Počas ďalších aktivít na nej údajne Hammer vyskúšal napríklad drevenú palicu a mnoho ďalších nástrojov BDSM. „Neviem ani ich mená, lebo som nikdy nebola veľkou fanúšičkou toho celého,“ komentovala Lorenzo, ktorú vraj tiež herec hrýzol po celom tele a dokonca jej vraj vyryl do kože písmeno A (ako Armie). Hviezda z Instagramu však v rozhovore tiež zdôraznila, že so všetkými aktivitami súhlasila a ani raz nepovedala Hammerovi nie. Potvrdila tak slová Hammerovho právnika, ktorý sa pred pár dňami vyjadril v médiách po sérii článkov o tom, že herec pravdepodobne absolvoval podobné sexuálne aktivity bez výslovného povolenia partneriek.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa P (@paigelorenze)

Lorenze však naznačila tiež, že by možno dnes uvažovala inak. „Viem, že to najlepšie, čo pre seba môžete urobiť, je naučiť sa, ako povedať nie, je to naozaj ťažké a vyžaduje to veľa rastu, ale ak sa to naučíte, o to menej ste zraniteľní. Myslím si, že v tomto by pomohlo viac sexuálnej výchovy,“ povedala Paige. Čo ju absolútne znechutilo, bol fakt, že Hammer mal zdieľať jej nahé zábery s inými mužmi. Sama pritom ani nevedela, že podobné fotografie existujú.

Vyjadrenia iných žien boli o niečo tvrdšie. Niektoré naznačili, že Hammer je veľmi toxický a že vzťah s ním je deštruktívny. Hollywoodsky herec bol pritom dlhé roky ženatý s kolegyňou Elizabeth Chambersovou, s ktorou má dve deti. Dvojica ohlásila rozchod minulý rok v lete, pár týždňov po tom, čo sa skončila karanténa. Chambers vraj o záľube svojho muža v BDSM vôbec netušila a aktuálny škandál ju absolútne šokoval a vydesil. „Momentálne žije v jednej veľkej nočnej more. Absolútne nespoznáva muža, s ktorým žila.“

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#škandál #Paige Lorenzo #milenka #BDSM #Armie Hammer
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku