Meghan obvinila kráľovskú rodinu zo šírenia klamstiev o nej! Ju zas vinia zo šikany

04.03.2021 08:46

Rozhovor vojvodkyne Meghan a jej manžela, princa Harryho so slávnou moderátorkou Oprah Winfreyovou ešte neodznel v plnej podobe, ale už niekoľko dní púta pozornosť. Najnovšie výňatky z neho znejú naozaj šokujúco.

Vojvodkyňa Meghan a jej manžel princ Harry na...
Vojvodkyňa Meghan a jej manžel princ Harry na zábere z rozhovoru s moderátorkou Oprah Winfreyovou (vpravo).
(Kliknutím na obrázok zväčši, otvoriť v novom okne)
Autor: SITA/AP, Joe Pugliese

Televízia CBS, ktorá plánuje celé interview odvysielať v nedeľu 7. marca, zverejnila ďalšiu krátku ukážku na svojom Instagrame. V nej 39-ročná vojvodkyňa odpovedá na otázku moderátorky, čo si myslí o tom, ako reaguje Buckinghamský palác na jej slová a odhalenia jej vlastnej pravdy na celú situáciu, v ktorej sa s manželom nachádzali.

„Neviem, ako by mohli očakávať, že po celú túto dobu budeme stále iba ticho, ak celá táto ‚firma‘ hrala aktívnu rolu pri udržiavaní neprávd o nás dvoch,“ hovorí v odpovedi Meghan. Znie to teda ako jasné obvinenie britskej kráľovskej rodiny, že aj v samotnom Buckinghamskom paláci sa podieľali na tom, aby sa v médiách šírili nepravdivé informácie a bulvárne príbehy o americko-kanadskej herečke a jej manželovi.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa CBS (@cbstv)

„Ak to prichádza s riskom, že nejaké veci stratíme, môžem povedať len jedno – už sme toho stratili dosť,“ komentovala ešte v krátkej ukážke vojvodkyňa.

Už pred pár dňami sa v traileri na rozhovor objavili krátke ukážky toho, ako moderátorka Oprah Winfrey konštatuje, že pár jej povedal niekoľko šokujúcich informácií. Zdá sa, že práve namierenie prsta Meghan smerom k členom kráľovskej rodiny bude jedným z nich.

Toto vyjadrenie však prišlo deň po tom, čo bolo potvrdené, že Buckinghamský palác inicioval vyšetrovanie. Týka sa článku uverejneného v denníku Times of London, v ktorom jeden z bývalých zamestnancov paláca obvinil vojvodkyňu zo šikanovania. Materiál tvrdí, že bývalá herečka ponižovala dve zo svojich niekdajších osobných asistentiek a tie nakoniec dali výpoveď.

S Winfreyovou vojvodkyňa absolvovala časť rozhovoru najprv sama a následne sa ku nej pripojil aj manžel Harry. Iba pred pár dňami pár potvrdil, že svoje rozhodnutie vzdať sa kráľovských povinností a žiť nezávisle od príspevkov britskej kráľovskej rodiny berie vážne a neplánuje sa k tomu vrátiť. Vojvodkyňa Meghan, ktorá Harrymu porodila syna Archieho, je momentálne druhýkrát tehotná.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

Čítajte Pravdu bez reklamy

Svižnejší web a články bez rušenia. Žiadne reklamy iba za 1,50 € mesačne.

0 debata debata
Viac na túto tému: #vojvodkyňa Meghan #rozhovor #Oprah Winfrey #kráľovská rodina

+ Dariť sa vám bude vo všetkých oblastiach, najmä v zdraví určite.
Snažte sa, inak by to pre vás nemuselo...

+ Svoju negatívnu energiu si nevybíjajte na svojej rodine, navštívte odborníka.
Netrápte sa s peniazmi, máte...