Pocisková, Marcinková, Kanócz a Tina! Takto im to spolu ladí v mamičkovskom klipe

Herečka a speváčka Nela Pocisková poslala do sveta hudobnú novinku, ktorá dostala názov Prvá posledná.

01.06.2021 10:00

Slová skladby hovoria o poslaní byť mamou a že nie vždy je táto úloha ľahká. Pred kamerou klipu sa postupne striedajú známe maminy ako Zuzana Kanócz, Gabika Marcinková, Tina a Nela Pocisková. Všetky sú už dokonca viacnásobnými mamami.

Marcinková sa dvojnásobnou mamou stala len nedávno, začiatkom apríla sa pochválila, že k dvojročnej dcére Emke pribudol braček. Ako 33-ročná sa tak herečka už teší z dvoch ratolestí, syn, ktorého otcom je jej manžel, spevák Martin Mihalčín, dostal meno Jakubko. Slová Pociskovej piesne znejú aj z úst herečky Zuzany Kanócz či speváčky Tiny. Obe sa takisto tešia zo svojich ratolestí.

Norisová Čítajte viac Ako vyzerali Norisová, Kanócz či Stanková v začiatkoch kariéry? Krásou pobláznili aj v Čechách, pozrite sa

Nela Pocisková vychováva s partnerom, hercom Filipom Tůmom, syna Hektora a dcérku Lilianu. Z materskej sa už aj ona vrátila do pracovného kolotoča. Pred časom si zahrala epizódnu rolu v markizáckom seriáli Pán profesor. Ale veľkú rolu stvárni u konkurencie, na JOJ-ke sa predvedie ako jedna z hlavných postáv seriálovej novinky Nemocnica, v ktorej si bude sympatická herečka a speváčka obliekať biely plášť.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa (@pociskova.nela)

© Autorské práva vyhradené

debata chyba
Viac na túto tému: #Zuzana Kanócz #Prvá posledná #Nela Pocisková
Čítajte Pravdu bez reklamy

Svižnejší web a články bez rušenia. Žiadne reklamy iba za 1,50 € mesačne.

Pravda bez reklamy

+ Dnes zabudnite na kávu, prednosť dajte zelenému čaju a aj váš tlak sa upraví.
Ak neviete do čoho investovať,...

+ Začnite premýšľať aj nad sebou a nad svojou životosprávou.
Získali ste neľahkú pracovnú úlohu, ujmite sa jej a...