Judit Bárdos má Slnko v sieti. A po Dome už aj ponuku z Česka

19.04.2012 06:45
Judit Bárdos
Herečka Judit Bárdos s cenou Slnko v sieti. Autor:

Herečka Judit Bárdos sa v utorok večer stala víťazkou filmovej ceny Slnko v sieti. Za výkon vo filme Dom ju ocenili členovia Slovenskej filmovej a televíznej akadémie.

„Neviem, či cena ako Slnko v sieti dokáže zmeniť život mladej herečke, ale možno pri podávaní prihlášky do nejakého divadla alebo na kastingu už budem mať za sebou niečo, s čím môžem hrdo vystúpiť,“ konštatovala študentka VŠMU pre Pravda.sk.

Vo filme Dom účinkovala pod vedením režisérky a scenáristky Zuzany Liovej. Spoluprácu si veľmi pochvaľuje. „Bola to vlastne moja prvá profesionálna skúsenosť. So Zuzanou sme sa veľa pred nakrúcaním zhovárali a spoznala som v nej úžasného človeka a našla kamarátku,“ uviedla Bárdos, ktorú čaká ďalšia filmová príležitosť.

Nechcela však o nej veľa prezradiť. „Myslím, že to ešte nemôžem. Ale je to český projekt a dostala som v ňom vedľajšiu úlohu,“ naznačila rodáčka zo Senca. Napriek tomu, že stále študuje, Bárdos už účinkuje dlhší čas aj na doskách SND. Objavuje sa napríklad v hrách Coriolanus, Herodes a Herodias či Ivanov. „Zaujímavý je pre mňa film aj divadlo, bola by som šťastná, ak by som mohla pracovať v oboch sférach,“ dodala pre Pravda.sk.

Páči sa Vám tento článok? Prosíme, podporte kvalitnú žurnalistiku.

Cieľom denníka Pravda a jeho internetovej verzie je prinášať Vám každý deň aktuálne spravodajstvo, rozhovory, komentáre, reportáže, videá, ďalšie užitočné a praktické informácie ako aj čítanie a obsah pre zábavu a voľný čas.

Na to, aby sme pre Vás mohli stále a ešte lepšie pracovať, potrebujeme i Vašu podporu. Ďakujeme Vám za akýkoľvek finančný príspevok.

Podporiť Poslať SMS Predplatiť denník
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Diéty nie sú dlhodobým riešením, snažte sa neprejedať.
Urobíte radosť blízkym a pripravíte im pekné...

+ Snažte sa obmedziť mliečne výrobky, škodia vašej pleti.
Zaplatíte svoje dlhy, ktoré máte a bude sa vám...