Syn Witherspoonovej je teda riadny fešák! Celý otec, čo poviete?

Reese Witherspoon (45) zdieľa s fanúšikmi často aj fotografie z jej súkromia.

06.07.2021 00:00
witherspoon Foto:
Ryan Phillipe bol manželom Witherspoonovej v rokoch 1999 až 2008.
debata

A hoci pravdou je, že jej častejšou spoločníčkou na záberoch je dcéra Ava (21), do pozornosti fanúšikov oscarovej hviezdy sa dostal aj 17-ročný Deacon. On sám má na Instagrame takmer 400 000 fanúšikov.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa deacon (@deaconphillippe)

Zatiaľ, čo dcéra Ava je „celá mama“, Deacon je zasa „celý otec“. Ním je herec Ryan Phillip (46), prvý manžel Reese Witherspoonovej. Ryan Phillipe bol manželom Witherspoonovej v rokoch 1999 až 2008. S druhým manželom, s Jimom Tothom, má Witherspoon ešte 8-ročného syna Tennesseho.

Witherspoon prvý raz otehotnela veľmi mladá, mala iba 22 rokov. Na svoje prvé tehotenstvo vo veľmi mladom veku si slávna Reese Witherspoon zaspomínala pred časom aj v „Drew Barrymore Show“.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa ava (@avaphillippe)

"Zistila som, že som tehotná, keď som mala 22 rokov. A nevedela som, ako zladím prácu so starostlivosťou o dieťa. Mala som už za sebou nejaké filmy, ale nebola som ešte taká herečka, ktorá môže požadovať, aby sa film nakrúcal v blízkosti školy jej potomka a podobne. Nemala som žiadnu moc, žiaden vplyv v tomto biznise. Bola som ako ktorákoľvek iná matka, ktorá sa pokúša všetko zladiť dohromady,“ opísala hollywoodska hviezda.

© Autorské práva vyhradené

debata chyba
Viac na túto tému: #Reese Witherspoon