Czoborová sa cez Vianoce bude prejedať a pred plesom ´odšpekovať´

Nedávna prehliadka plesových trendov prilákala aj fitnesku Zoru Czoborovú. Priznala sa, že módu určenú na slávnostnú príležitosť má obzvlášť rada.

12.12.2008 04:00
Zora Czoborová Foto:
Fitneska Zora Czoborová obľubuje plesovú módu.
debata

„S láskou k móde to nepreháňam, ale čo sa týka plesovej garderóby, to je pre mňa vždy radosť,“ vysvetľuje Czoborová. „Každá žena chce byť krásna a práve tento čas nám dáva možnosť vyniknúť. Zahrať sa na to, čím sme chceli byť už ako malé dievčatá, na princeznú,“ hovorí sympatická fitneska.

K dokonalosti vraj postačí v tomto prípade málo. „Mať krásne šaty, nádherný účes, výborný mejkap a, samozrejme, správnu spoločnosť,“ vymenúva s úsmevom Czoborová, ktorej priateľom je už vyše roka inštruktor jazdectva Braňo.

Spolu s ním strávi Czoborová aj vianočné sviatky. „Budem s ľuďmi, ktorých mám najradšej. Okrem môjho priateľa sa pridajú aj moji rodičia a tento rok bude s nami oslavovať aj náš psík,“ prezrádza majiteľka fitnes-centra, ktorá sa vraj nevyhne vianočnému zhonu. „Ideme si oddýchnuť do teplých krajín a vrátime sa štyri dni pred Štedrým dňom. Takže pri pečení trošku stresu asi bude.“

Zora Czoborová sa vraj už niekoľko týždňov stretáva s otázkami na správnu životosprávu počas Vianoc. „Pýtajú sa ma, prežrať sa, neprežrať sa? Hovorím, pokojne sa prejedzte. Sú to predsa Vianoce, počas ktorých by sa človek nemal stresovať ručičkou na váhe,“ vysvetľuje štíhla športovkyňa. A recept na chudnutie po najkrajších sviatkoch roka? „Pozývam všetkých na odšpekovačku. Je to špeciálny program v maďarských kúpeľoch a sľubujem, že za týždeň dajú dámy dolu štyri-päť kíl. Na plese budú nádherné,“ dodáva.

Zora Czoborová priviedla na galavečer Miss...
Zora Czoborová s malou manekýnskou výpomocou....
+4Zora Czoborová.
debata chyba
Čítajte Pravdu bez reklamy

Svižnejší web a články bez rušenia. Žiadne reklamy iba za 1,50 € mesačne.

Pravda bez reklamy

+ Zoberte si pár dni voľna, prospeje vám to.
Práca počká pár dní, máte nadrobené dopredu, nebojte sa....

+ Neseďte doma pri televízore, choďte sa prejsť do prírody, je krásne počasie.
Ak nechcete nič robiť, nič nebudete...