Princezná Partlová slávila stovku, Sklovska šprintovala

19.12.2008 06:00
Mirka Partlová a Jaro Bekr
Mirka Partlová s choreografom Jarom Bekrom Autor:

Divadelný muzikál Neberte nám princeznú má za sebou už stovku repríz. V stom predstavení si hlavnú úlohu princeznej zahrala Mirka Partlová, ktorú jej herecké deti očividne zbožňujú. Nevedeli sa od nej odlepiť ani počas afterparty.

„S kolegami tvoríme jednu výbornú partiu, čo je z predstavenia aj cítiť. Na rozdiel od nás deti od premiéry poriadne podrástli a na nich najviac človek vidí, ako ten čas letí,“ poznamenala s úsmevom herečka, ktorá na klaňačke zlepšila svoj princeznovský odev aktuálnou vianočnou čiapkou. Rovnako ako jej kolega Ján Slezák, známy z muzikálu Na skle maľované, ktorý na záver pridal aj jánošíkovský výskok.

Speváčka Sisa Sklovska dorazila na okrúhlu reprízu šprintom. Dôvod? Bratislavská predvianočná doprava. „Chcela som ísť do divadla taxíkom, aby som si mohla s kolegami na sté predstavenie pripiť. Bohužiaľ som nezohnala žiadne auto a musela ísť svojím. Takže som dnes večer nasucho,“ poznamenala s úsmevom speváčka, ktorá pre dopravnú situáciu dorazila do divadla až po pol siedmej večer. „Je to tu ako v Bangkoku,“ vyhlásila.

Sklovska hrá v predstavení spevácku divu Stellu, ktorej na jubilejnom predstavení dopriala nový sexi outfit. Zo svojej skrine jej „požičala“ červený kožený kostým s odvážnym dekoltom. „V noci mi napadlo, že treba pri tejto príležitosti niečo vyviesť. Tak som trochu zmenila kostým aj parochňu,“ vysvetlila speváčka, ktorá aj v týchto dňoch žije v plnom pracovnom nasadení. Skončí až na Štedrý deň. „Našťastie mám priateľov, ktorí mi zaobstarali stromček aj kapra, takže o tieto veci sa už starať nemusím,“ povedala s úsmevom.

Sleduj najnovšie články na našom Facebooku