Nežná Judit Bárdos očarí po boku nového filmového manžela! Ako jej to ladí so slávnym českým hercom?

Pred pár dňami sa v Prahe objavila v obklopení českých kolegov aj slovenská herečka Judit Bárdos.

31.03.2022 12:00
Judit Bárdos Foto:
Herečka Judit Bárdos.
debata

33-ročná hnedovláska si zahrala v životopisnej snímke „Poslední závod“ režiséra Tomáša Hodana. Film zobrazuje príbeh o priateľstve a odvahe lyžiarov Bohumila Hanča a Václava Vrbatu podľa skutočných udalostí z roku 1913. Bárdos v snímke stvárňuje Slávku, Hančovu manželku.

zväčšiť Zľava: Vladimír Pokorný, Marek Adamczyk, Judit... Foto: Profimedia
bárdos Zľava: Vladimír Pokorný, Marek Adamczyk, Judit Bárdos a Kryštof Hádek na tlačovej konferencii k filmu Posledné preteky (Poslední závod).

Bárdos sa tak pred kamerami objaví v úlohe manželky Kryštofa Hádka, po jeho boku si zapózovala aj počas tlačovej konferencie k uvedeniu snímky v Prahe. Novinka je priam nabitá mužskými hercami, pred kamerou sa objavia Oldřich Kaiser, Vladimír Pokorný, Vladimír Javorský, Jan Hájek či Jaroslav Plesl. Ženských postáv je pomenej. Film príde do slovenských kín koncom apríla.

Na herečku však nezabúdajú ani slovenskí tvorcovia. Režisér Peter Bebjak ju obsadil do filmu Jozef Mak, ktorý odvysielala RTVS. Jej hereckým partnerom v snímke bol Dávid Hartl, ktorý stvárnil hlavnú postavu Jozefa Maka.

Judit Bárdos

Pozrite si, v akých filmoch účinkovala herečka Judit Bárdos.

Fotogaléria
Judit Bárdos a Dávid Hartl vo filme Jozef Mak.
S Janom Cinom si zahrala v rozprávke Čertovské...
+4Herečka Judit Bárdos účinkovala aj vo viacerých...

© Autorské práva vyhradené

debata chyba
Viac na túto tému: #Judit Bárdos