Koniec špekuláciám, je to pravda! Shakira potvrdila rozchod s Gerardom Piquém

O ich rozchode médiá špekulovali už niekoľko dní, teraz je krach dlhoročného vzťahu oficiálny.

04.06.2022 13:27
484713749 Foto:
Gerard Pique a Shakira v roku 2019.
debata (2)

Kolumbijská speváčka (45) potvrdila, že po 11-ročnom vzťahu a dvoch spoločných deťoch už netvorí pár so slávnym futbalistom, hráčom FC Barcelona.

zväčšiť Futbalista  Gerard Pique. Foto: SITA/AP, Joan Monfort
Gerard Pique Futbalista Gerard Pique.

Shakirino vyhlásenie znie: „S ľútosťou musíme potvrdiť, že naše cesty sa rozchádzajú. Pre blaho našich detí, ktoré sú našou najvyššou prioritou, vás žiadame, aby ste rešpektovali ich súkromie. Ďakujem za pochopenie,“ poslala speváčka oficiálne vyjadrenie do médií, ktoré uverejnil Daily Mail či Daily Mirror. Ako informoval katalánsky denník El Periódico, dôvodom rozchodu má byť nevera. Kolumbijská speváčka mala svojho partnera údajne pri nevere priamo pristihnúť.

Partneri Gerard Pique a Shakira.
Gerard Pique a Shakira v roku 2019.
+4Gerard Pique a Shakira v roku 2019.

Shakira sa s Gerardom Piquém (35) spoznala vďaka MS vo futbale v roku 2010, ktoré sa konali v Juhoafrickej republike. K šampionátu Shakira naspievala pieseň Waka Waka (This Time for Africa). Pár sa prvý raz stretol počas nakrúcania klipu k spomínanej skladbe na jar 2010.

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa Shakira (@shakira)

V januári 2013 sa páru narodil syn Milan, druhý syn Sasha sa narodil o dva roky neskôr. Zaujímavosťou je, že Gerard Pique je narodený v rovnaký deň ako ona, len o 10 rokov neskôr – 2. februára. Rodina žila dlhé roky v Barcelone, dvojica sa nikdy nepostavila pred oltár.

Speváčka Shakira v roku 2001.
Speváčka Shakira v roku 2006.
+6Speváčka Shakira v roku 2011.

Shakira patrí k najobľúbenejším celebritám na sociálnych sieťach. Je prvou osobou, ktorej profil, dosiahol na Facebooku 100 miliónov tzv. „lajkov“. Stala sa aj prvým človekom kolumbijského pôvodu, ktorý získal hviezdu na hollywoodskom Chodníku slávy. Na Instagrame má aktuálne 73 milióna fanúšikov.

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa Shakira (@shakira)

Hoci je Shakira naozaj aktívna na Instagrame, spoločných fotografií s Piquém nezverejňovala veľa. Urobila tak napríklad v novembri 2011 počas Halloweenu.

© Autorské práva vyhradené

2 debata chyba
Viac na túto tému: #Shakira #Gerard Piqué

+ Vyskúšate termálne kúpele a masáže. Telo vám bude neskutočne vďačné.
Nepodceňujte svoje pracovné...

+ Vynecháte všetko pečivo, v lete telo potrebuje hlavne tekutiny a vitamíny.
Už dlhšie túžite po...