Zomrel Aaron Carter, mladší brat Nicka z Backstreet Boys. Nevládne telo našli vo vani

Vo veku 34 rokov zomrel v sobotu známy americký spevák a raper Aaron Carter. Jeho telo sa našlo vo vani jeho domu bez známok života. TASR správu prevzala z agentúry AFP.

06.11.2022 06:51
Aaron Carter Foto: ,
Spevák a raper Aaron Carter na archívnom zábere z roku 2015.
debata (13)

Polícia v meste Lancaster v Kalifornii, kde spevák býval, uviedla, že našla v Carterovom dome mŕtve telo. Rapera však bezprostredne verejne neidentifikovala. Agentúra AFP pripomína, že Carterov manažér sa k úmrtiu zatiaľ nevyjadril.

Aaron Carter bol mladším bratom člena skupiny Backstreet Boys Nicka Cartera. Narodil sa 7. decembra 1987 na Floride. Keď mal sedem rokov, začal verejne vystupovať ako spevák a svoj prvý album s názvom Aaron Carter vydal len o dva roky neskôr.

Spevák Aaron Carter na zábere z roku 2001.
Spevák Aaron Carter na zábere z roku 2001 so...
+8Spevák Aaron Carter na zábere z roku 2012.

Raper sa preslávil najmä albumom Aaron's Party (Come Get It), ktorý vydal v roku 2000. O rok neskôr vydal ďalší album Oh, Aaron, za ktorý získal platinovú dosku. Carter sa objavoval aj v reláciách televízií Disney a Nickelodeon a účinkoval aj vo viacerých muzikáloch.

Carter neskôr zostal v povedomí verejnosti najmä pre rodinné spory so súrodencami kvôli peniazom. V roku 2011 nastúpil na protidrogové liečenie, po jeho ukončení sa vydal na turné do Kanady a v roku 2018 vydal svoj posledný štúdiový album Love.

Tim Roth a jeho syn Cormac Roth Čítajte viac Herec Roth prežíva ťažké chvíle, rakovina mu vzala syna. Mal len 25 rokov!

Raper v roku 2013 vyhlásil osobný bankrot, pričom dôvodom boli jeho miliónové dlhy, vysvetľuje AFP. Dostal sa tiež do problémov so zákonom pre nebezpečnú jazdu autom a prechovávanie omamných látok. V roku 2017 nastúpil na ďalšie protidrogové liečenie pre údajnú závislosť od liekov na spanie a antidepresív.

13 debata chyba
Viac na túto tému: #úmrtie #drogová závislosť #Nick Carter #Aaron Carter

+ S pohybom to skutočne nepreháňate, následky pohodlnosti sa prejavia.
Investovanie do sebavzdelávania môže...

+ Nepodceňujte pohlavné choroby, navštevujte pravidelne lekára.
Neviete sa rozhodnúť pre kúpu vhodného...