Tušili ste, že títo dvaja boli kedysi pár? Dodnes ho ľúbim, povedala Helen Mirren o...

Ona má doma Oscara a je považovaná za jednu z najlepších herečiek svojej generácie. On je hviezdou akčných hitov aj romantických melodrám. A kedysi boli spolu...

24.11.2022 00:00
Helen Mirren Foto: ,
Herečka Helen Mirren na archívnom zábere.
debata

Reč je o britskej herečke Helen Mirrenovej a jej kolegovi – írskom hercovi Liamovi Neesonovi. Možno ste to nevedeli, ale dve známe herecké hviezdy tvorili kedysi pár. Ich románik sa začal v roku 1981, keď spoločne točili snímku Excalibur. Ich vzťah však nevydržal a neskôr sa rozišli.

Natalia Germani Čítajte viac Z princeznej krásna nevesta! Natalia Germani zverejnila foto zo svadby, takto žiarila v bielej

Ako prezradila 77-ročná Mirren v rozhovore pre magazín AARP Magazine, všetci jej bývalí partneri mali vraj doma od nej vlastnoručne ušitú košeľu. „Liam má doma tiež jednu,“ prezradila s úsmevom herečka, ktorá tiež priznala, že ich vzťah nemal šance na prežitie.

zväčšiť Herec Liam Neeson pricestoval do španielskeho... Foto: Alvaro Barrientos
Liam Neeson Herec Liam Neeson pricestoval do španielskeho San Sebastianu.

„Nebolo nám súdené, aby sme zostali spolu, ale ľúbili sme sa naozaj veľmi. Dodnes ho úprimne ľúbim. Je to skvelý chlap,“ uviedla držiteľka Oscara na adresu sedemdesiatročného herca, ktorý nanovo nakopol svoju kariéru, keď sa pred pár rokmi vrhol na nakrúcanie akčných snímok a trillerov.

Herečka Helen Mirren v kreácii Dolce & Gabbana.
Herečka Helen Mirren v kreácii Dolce & Gabbana.
+9Herečka Helen Mirren je posilou novinky Shazam!...

Dvojica kedysi spolu dokonca žila pod jednou strechou. Trvalo to zhruba štyri roky. Potvrdili to obaja v minulosti počas návštevy známej britskej talk-šou Grahama Nortona. Neeson sa neskôr oženil s herečkou Natashou Richardsonovou, ktorá však zahynula po tragickom páde pri lyžovačke. Helen Mirren je vydatá za režiséra Taylora Hackforda.

VIDEO: Kráľovskí EX! Viete, s kým randili princovia a princezné, kým našli tých pravých?!

Obsah vznikol v spolupráci s Mall.tv

© Autorské práva vyhradené

debata chyba
Viac na túto tému: #Helen Mirren #láska #minulosť #Liam Neeson #spomínanie

+ Najlepšie urobíte, ak sa nad dnešnými starosťami povznesiete.
Diverzifikácia príjmov môže zabezpečiť finančnú...

+ Premena tréningu na hru zvyšuje záujem a dlhodobú angažovanosť.
Pravidelné poplatky neodkladajte na neskôr,...