Všade samý sval, na pódiu najradšej hore bez! Potvrdené - tento fešák sa ukáže aj Bratislave

Iba nedávno sa predstavili aj na vyhlásení amerických hudobných cien American Music Awards. O pár mesiacov sa ich dočká bratislavské publikum. Lákadlom bude najmä fešný líder.

26.11.2022 00:00
Dan Reynolds zo skupiny Imagine Dragons Foto: ,
Dan Reynolds zo skupiny Imagine Dragons na American Music Awards 2022. Reynolds dorazí so svojimi kolegami aj budúci rok do Bratislavy.
debata

Reč nie je o nikom inom ako o americkej formácii Imagine Dragons, jednej z najúspešnejších kapiel súčasnosti. Práve toto meno ako prvé potvrdili organizátori slovenského hudobného festivalu Lovestream pre program na jeho druhý ročník.

DUA LIPA Čítajte viac Štadión už nie je len očkovacie centrum. Ovládla ho Dua Lipa

Imagine Dragons lákajú svojou hudbou a hitmi, ktoré znejú v rádiách, ale nepochybujte o tom, že atraktívni sú aj oni sami. Najmä líder Dan Reynolds, ktorý patrí do skupiny hudobných hviezd s výraznou fanúšikovskou (prevažne ženskou) základňou.

Dan Reynolds zo skupiny Imagine Dragons na...
Dan Reynolds zo skupiny Imagine Dragons na...
+27. priečka: Patrí spojeniu skupiny Imagine...

Aj pri pohľade na zábery z minulotýždňového slávnostného večera AMA sa ukázalo, prečo vlastne. Reynolds je urastený a veľmi mužný a charizmatický hudobný líder. A aby toho nebolo málo, na počkanie predvádza aj svoje svaly. Na pódiu ho viac než často vídať hore bez, aj na červenom koberci pred pár dňami sa neobťažoval s košeľou či tričkom, ale rovno predvádzal svalnatú obnaženú hruď.

DUA LIPA Čítajte viac OBRAZOM: Dua Lipa ponúkla Bratislave sexy šou, nebola jediná! Dohodli sa vari s touto dámou?

Myslieť si o tom môžete, čo chcete – jedno je však isté, na fanúšičky a fanúšikov to tiež zjavne zaberá. A stavíme sa, že ani pred bratislavským publikom sa 35-ročný rodák z Las Vegas nebude zahaľovať.

Minulý rok na festivale Lovestream vystúpila napríklad speváčka Dua Lipa, jej kolegyňa Zara Larsson či kapela Red Hot Chili Peppers a Calum Scott.

Speváčka Taylor Swift opäť získala najviac cien...
Anitta, víťazka kategórie Najlepšia latino...
+29Speváčka Bebe Rexha opäť volila extravagantnú...

© Autorské práva vyhradené

debata chyba
Viac na túto tému: #forma #Imagine Dragons #svaly #fešák #Dan Reynolds #Lovestream