Jeremy Renner podstúpil operáciu, ale stále je vo vážnom stave! Rodina je ohromená podporou fanúšikov

Americký herec Jeremy Renner, ktorý v nedeľu utrpel vážne zranenie pri odpratávaní snehu, podstúpil operáciu.

03.01.2023 08:45
jeremmy renner Foto: ,
Herec Jeremy Renner.
debata (1)

Jeho stav je stále kritický, ale stabilný, povedala médiám jeho hovorkyňa Samantha Mastov. Renner podľa nej utrpel tupé poranenie hrudníka a bližšie neupresnené ortopedické zranenia a zostáva na jednotke intenzívnej starostlivosti.

Renner, známy okrem iného z filmu Avengers: Endgame a ďalších marveloviek, bol v nedeľu po nehode pri odpratávaní snehu pri svojom dome v Nevade letecky prevezený do nemocnice. Nie je jasné, ako k zraneniu prišiel. Na severozápade Nevady, kde vlastní dom, však na konci roka napadlo veľké množstvo snehu.

Jeremy Renner Čítajte viac Slávna hviezda marveloviek je v kritickom stave! Herec utrpel vážne zranenie pri odpratávaní snehu

„Jeremyho rodina by rada vyjadrila vďaku neuveriteľným lekárom a zdravotným sestrám, ktorí sa o neho starali,“ uviedla vo vyhlásení Mastová. Rodina tiež poďakovala miestnej polícii aj hasičom a dodala, že je „nesmierne ohromená a oceňuje príval lásky a podpory od jeho fanúšikov“.

Renner pred nehodou odpratal cestu pred svojím domom v nevadskom Rene pomocou svojho snežného pluhu, aby sa jeho rodina mohla dostať von po silnej búrke, píše BBC. Jediným účastníkom nehody bol 51-ročný herec, uviedol úrad šerifa okresu Washoe a dodal, že prípad vyšetruje.

Bulvárny web TMZ uviedol, že Rennerovi na mieste pomáhali susedia, z ktorých jeden bol lekár. Jeho rodina vo vyhlásení poďakovala „rodinám Caranových a Murdockových“. Spojené štáty cez novoročný víkend zasiahla silná snehová búrka, pri ktorej v ôsmich štátoch zahynulo najmenej 60 ľudí. Tisíce domácností postihli výpadky prúdu a bolo vážne narušené cestovanie.

Dvojnásobný držiteľ nominácie na Oscara Renner je známy predovšetkým vďaka úlohe Clinta Bartona alebo Hawkey z dielne americkej spoločnosti Marvel Studios. Zahral si v niekoľkých filmoch o superhrdinoch Avengers a v spin-off televíznom seriáli Hawkeye. Renner si meno urobil aj výkonom vo filmoch zo série Mission: Impossible. Nominovaný na Oscara bol za hlavnú úlohu v dráme z vojny v Iraku Smrť čaká všade a vedľajšiu úlohu v snímke Mesto.

1 debata chyba
Viac na túto tému: #Jeremy Renner

+ Pravidelné preventívne prehliadky vám pomôžu odhaliť zdravotné problémy.
Ako rýchlo peniaze prišli môžu aj...

+ Dávajte si stále nové výzvy, posilní to hlavne vašu psychickú stránku.
Zarobiť si peniaze pre vás nie je...