Dcéry Nicole Kidmanovej často nevidieť! Aha, obe sú štíhle a vysoké po slávnej mame

Oscarová herečka Nicole Kidman dovolenkovala v rodnej Austrálii.

04.08.2023 10:10
nicole kidman Foto:
Nicole Kidman na letisku v Sydney s dcérami Sunday (15) a Faith (12).
debata

Aj jej prázdniny sa však skončili a tak prišiel čas vrátiť sa domov, do USA, kde žije spolu s dcérami a manželom, spevákom Keithom Urbanom.

zväčšiť Nicole Kidman na letisku v Sydney s dcérami... Foto: Profimedia
Nicole Kidman na letisku Nicole Kidman na letisku v Sydney s dcérami Sunday (15) a Faith (12) - na zábere.

54-ročná hviezda sa snažila pôsobiť na letisku v Sydney nenápadne, na hlave mala čiernu šiltovku a tvár jej zakrývali slnečné okuliare, ale paparazzi fotografom predsa len neunikla.

zväčšiť Nicole Kidman na letisku v Sydney s dcérami... Foto: Profimedia
Nicole Kidman Nicole Kidman na letisku v Sydney s dcérami Sunday (15) - ná zábere a Faith (12).

Spolu s ňou objektívy zachytili aj jej dve dcéry, 15-ročnú Sunday a o tri roky mladšiu Faith. Svoje dcéry drží herečka mimo médií a tak sú ich fotografie pomerne vzácne. Obe dcéry sú štíhle a na svoj vek vysoké, postavičky tak zdedili po svojej slávnej mame, ktorej výška je 1,79 metra.

Len deň pred tým fotografi na letisku v Sydney zachytili Keitha Urbana, rodina tak v Austrálii dovolenkovala spolu, cestu späť do USA však spoločne neabsolvovali.

zväčšiť Herečka Nicole Kidman (na snímke s manželom... Foto: SITA/AP, Jeffrey McWhorter
Nicole Kidman Herečka Nicole Kidman (na snímke s manželom Keithom Urbanom) meria takmer rovných 180 centimetrov a radí sa medzi najvyššie dámy Hollywoodu.

Len nedávno herečka v rozhovore s moderátorkou Angelou Bishop porozprávala o tom, ako jej dcéry výlety za príbuznými do Austrálii milujú. "Takže stále lietame tam a späť. Je to veľká časť nášho života, keď vidíme moju sestru, všetkých mojich synovcov a netere aj moju mamu.“

Nicole Kidman a Keith Urban žijú so svojimi dcérami v Nashville, v Tennessee. Austrália je však pre rodinu druhým domovom, Kidman a Urban už vlastnia niekoľko bytov v Sydney. Keith Urban má takisto korene v Austrálii. Hoci sa narodil na Novom Zélande, vyrastal v Austrálii.

Herec Pierce Brosnan a jeho manželka Keely...
Dvojica sa zosobášila v roku 2017.
+13Modelka Karlie Kloss v šatách z dielne Loewe....

© Autorské práva vyhradené

debata chyba
Viac na túto tému: #Austrália #Nicole Kidman