Pierce Brosnan s manželkou oslávili výročie svadby spomienkovými zábermi! Nádhernú nevestu po boku agenta 007 musíte vidieť

Vyše 20 rokov spolu ako manželia. Pierce Brosnan a Keely Shaye Smith majú čo oslavovať.

07.08.2023 00:00
Pierce Brosnan a jeho manželka  Keely Shaye... Foto:
Pierce Brosnan a jeho manželka Keely Shaye Brosnan.
debata

Pierce Brosnan nedávno oslávil okrúhlu 70-ku a jeho manželka bola po jeho boku. Aktuálne však spoločne oslávili iné výročie, ako sa sympatická tmavovláska pochválila na sociálnej sieti.

Pierce Brosnan Čítajte viac Úloha Jamesa Bonda mu bola súdená. Pierce Brosnan slávi 70. narodeniny

Ako uvádza na Instagrame, pred oltár sa dvojica postavila 4. augusta 2001. Pred pár dňami tak slávny predstaviteľ Jamesa Bonda oslavoval spolu so svojou láskou už 22. výročie sobáša. Na hollywoodske pomery naozaj úctyhodné číslo.

59-ročná Keely Shaye Smith fanúšikom ponúkla sériu svadobných záberov, na ktorých nemôže vyzerať očarujúcejšie. S manželom pred objektívmi svadobného fotografa tvorili na pohľad priam dokonalý pár. Krásna tmavovláska bola počas svojho veľkého dňa ozdobená aj decentnou čelenkou, ktorá sa vynímala v jej účese (preklikať šipkou).

Pierce Brosnan agent, manžel, otec aj maliar

Pozrite si snímky slávneho Jamesa Bonda, ktorý onedlho oslávi 70. narodeniny.

Fotogaléria
Pierce Brosnan ako James Bond.
Kto by nechcel autogram od Jamesa Bonda....
+15Herec Pierce Brosnan a jeho manželka Keely Shaye.

Herec Pierce Brosnan a novinárka Keely Shaye Smith začali spolu randiť v roku 1994 a pred oltár sa postavili v roku 2001. Keely Shaye Smith je hercovou druhou manželkou, majú spolu dvoch synov – Parisa (22) a Dylana (26). V roku 1980 sa Brosnan oženil s hereckou kolegyňou, Cassandrou Harrisovou. O jedenásť rokov po svadbe zomrela na rakovinu. V roku 2013 prehrala boj s rakovinou aj hercova adoptívna dcéra Charlotte Emily.

© Autorské práva vyhradené

debata chyba
Viac na túto tému: #Pierce Brosnan #Keely Shaye Smith