Sandra Bullock ako krásna študentka. 49 rokov je snáď žart!

11.10.2013 00:00

Vyzerá famózne. Herečka Sandra Bullock, ktorá v posledných týždňoch navštevuje svetové metropoly v rámci promovania filmu Gravitácia, uchvátila aj v Londýne.

Herečka Sandra Bullock v šatách od Stelly...
Herečka Sandra Bullock v šatách od Stelly McCartneyovej. Autor: SITA/AP, Joel Ryan

Hviezda sci-fi filmu v réžii Alfonsa Cuaróna pricestovala do metropoly Veľkej Británie predstaviť novinku v rámci BFI London Film Festival a na známom námestí Leicester Square bola hlavnou hviezdou večera.

Pri pohľade na ňu sa však ani niet čo diviť. V kratučkej čipke z dielne Stelly McCartneyovej predviedla americká herečka dokonalé nohy. A dych vyrážal aj zvyšok jej vzhľadu. Nežná biela pleť s výrazným červeným rúžom, k tomu len jemne zvlnené kadere – to, že o pár mesiacov oslávi päťdesiate narodeniny, by hádal len málokto.

Herečka Sandra Bullock odprezentovala film...
Herečka Sandra Bullock odprezentovala film Gravitácia na filmovom festivale v Londýne. Autor: SITA/AP, Joel Ryan

Bullock má pritom aj dôvod na spokojnosť so spomenutým filmom. Okrem vo všeobecnosti pozitívnych a nadšených reakcií od kritikov zarobila snímka za prvý víkend premietania vyše 55 miliónov dolárov v Severnej Amerike a prelomila tak rekordy doterajšej návštevnosti v mesiaci október. A dokonca sa šušká aj o nominácii na Oscara – práve pre Sandru.

#Londýn #Stella McCartney #Gravitácia #Sandra Bullock
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku