Tieto krásky už s krídlami neuvidíte: Anjelici Doutzen a Karlie skončili!

Holandská modelka a herečka Doutzen Kroes rozviazala zmluvu s Victoria's Secret.

25.02.2015 11:46
debata
Topmodelka Doutzen Kroes kráča po móle na... Foto: Reuters, SUZANNE PLUNKETT
Topmodelka Doutzen Kroes kráča po móle za spevu Taylor Swiftovej. Topmodelka Doutzen Kroes kráča po móle na prehliadke značky Victoria's Secret.

Prostredníctvom služby Instagram o tom informoval kreatívny riaditeľ spoločnosti Edward Razek, ktorý už vo štvrtok 19. februára prezradil, že luxusnú značku spodnej bielizne opúšťa supermodelka Karlie Kloss.

„Karlie je výnimočná, je to moja veľmi dobrá priateľka a niekto, koho skutočne obdivujem a mám rád. Bezpochyby je jedna z najlepších modeliek a ešte lepší človek. Jej budúcnosť nie je ničím limitovaná a už teraz sa teším na všetko, čo dosiahne. Karlie Kloss pre mňa navždy bude anjelom,“ napísal Razek. K odchodu Kroesovej sa vyjadril až následne, a to aj napriek tomu, že z Victoria's Secret odišla už vlani.

Modelka Karlie Kloss predvádza kreáciu na...
Modelky na prehliadke Victoria´s Secret Fashion...
+51Modelka Karlie Kloss na prehliadke Victoria´s...

„Po tom, ako som informoval o odchode Karlie z Victoria’s Se­cret, dostal som množstvo správ, v ktorých ste sa ma pýtali, prečo som nepovedal nič vtedy, keď od nás koncom minulého roka odišla Doutzen Kroes. Dobrá otázka. Jednoduchá odpoveď je, že som mal niečo povedať. Doutzen dostala lukratívnu ponuku na prácu v Európe, čo by jej znemožňovalo plniť si naplno záväzky, ktoré mala voči Victoria’s Secret. Takže sme ju na žiadosť jej agentúry uvoľnili. Nebol v tom žiaden konflikt, žiadne nepriateľstvo. Nič z tých hlúpostí, ktoré som si prečítal na Instagrame. Dostala skvelú pracovnú ponuku, chcel som byť preto fér k niekomu, koho obdivujem a rešpektujem. To je všetko. Som presvedčený, že Doutzen patrí k najkrajším ľuďom na svete a vždy si to budem myslieť. Už som jej to povedal mnohokrát. Teraz to viete aj vy,“ vyjadril sa Razek o 30-ročnej Kroes, ktorá začala pre Victoria's Secret pracovať v roku 2004. O štyri roky neskôr sa stala „anjelikom“.

Modelka Karlie Kloss predvádza kreáciu na... Foto: Reuters, SUZANNE PLUNKETT
Modelka Karlie Kloss predvádza kreáciu na Victoria´s Secret Fashion Show 2014. Modelka Karlie Kloss predvádza kreáciu na Victoria's Secret Fashion Show 2014.

Doutzen Kroes fotila pre značky Gucci, Tommy Hilfiger či Dolce & Gabbana. Objavila sa na titulných stránkach magazínov Time, Vogue, Harper's Bazaar, Elle, Marie Claire alebo Glamour. Ako herečka sa predstavila v historickej snímke Nova Zembla (2011). S manželom, dídžejom a producentom Sunnerym Jamesom, má syna Phyllona a dcéru Myllenu Mae.

Dvadsaťdvaročná Karlie Kloss pochádza z Chicaga. Verejnosť ju mohla vidieť v reklamách na značky Nina Ricci, Chloé, Lacoste, Yves Saint Laurent alebo Dolce & Gabbana. Predvádzala pre Calvina Kleina, Karla Lagerfelda či Marca Jacobsa. Objavila sa napríklad aj na titulných stránkach viacerých vydaní magazínu Vogue. Pre Victoria's Secret prvý raz pracovala v roku 2011 a medzi „anjelikov“ sa zaradila v roku 2013.

debata chyba
Viac na túto tému: #koniec #výpoveď #Victoria´s Secret #Karlie Kloss #Doutzen Kroes

+ Upravte stravu, aby ste sa cítili lepšie. Zdravé jedlo je základ.
Nepomáhajte s peniazmi ak o to dotyčný...

+ Cvičte pravidelne, aby ste si zvýšili energiu. Pohyb je kľúčový.
Skúste nové spôsoby investovania, aby ste...