Od pása nahor ako školáčka, ale smerom dolu... no to je paráda!

08.07.2015 17:20

V jednom kole je od nedele britská topmodelka a herečka Rosie Huntington-Whiteley. Na prehliadkach haute couture v Paríži zvádzala raz ako femme fatale v negližé a potom ako sexi školáčka.

Britská topmodelka a herečka Rosie...
Britská topmodelka a herečka Rosie Huntington-Whiteley vyzerala pred prehliadkou Dior Couture božsky. Autor: SITA/AP, Thibault Camus

Blondínka, ktorá sa nedávno objavila v úspešnom hite Mad Max: Zbesilá jazda, pricestovala do Paríža už počas uplynulého víkendu. Pozvanie od ateliéru Versace, s ktorým roky spolupracuje, sa odmietnuť nedalo. A navyše, 28-ročnú topmodelku odela dizajnérka Donatella Versace do šiat z najnovšej kolekcie.

Slovenská modelka Mária Petrovičová
		na...
Modelka v
		kreácii Christian Dior - couture
		-...
+18Slovenka Barbora
		Koláriková na prehliadke
		Dior...

Niekomu po chuti, inému menej – také boli reakcie na priehľadný model šiat s detailom podprsenkového topu. Isté však je, že blondínka si takéto šaty naozaj môže dovoliť. Má totiž úchvatné telo. A potvrdila to aj o deň neskôr, keď sa objavila na šou ateliéru Dior.

Britská topmodelka Rosie Huntington-Whiteley...
Britská topmodelka Rosie Huntington-Whiteley kráča na prehliadku couture kolekcie Atelier Versace.
(Kliknutím na obrázok zväčši, otvoriť v novom okne)
Autor: SITA/AP, Thibault Camus

V károvaných krátkych šatách s golierikom a prečnievajúcimi vnútornými vreckami ukázala partnerka herca Jasona Stathama nádherné nohy, ktoré odkráčali už nejednu módnu šou. Tentoraz sa síce Rosie len posadila do prvého radu, ale snáď sa jej čoskoro dočkáme aj na nejakom móle.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#nohy #Dior #paríž #Atelier Versace #haute couture #Rosie Huntigton-Whiteley
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku