Svadba s multimilionárom? Tejto kráske zatiaľ stačí iba randenie

Je krásna, inteligentná a zarába státisíce. Topmodelka Karlie Kloss vyzerá ako stelesnenie dokonalej ženy. A aby toho nebolo málo, aj partnera si vybrala ukážkového.

10.09.2015 00:44
Modelka Karlie Kloss v kreácii Louis Vuitton. Foto: SITA/AP, Matt Sayles
Modelka Karlie Kloss v kreácii Louis Vuitton. Modelka Karlie Kloss v kreácii Louis Vuitton.

Dlhonohá kráska známa z kampaní Dior, Hermés či Oscar de la Renta randí už dlhší čas s tridsaťročným milionárom – podnikateľom a investorom Joshom Kushnerom. Dvojica sa zoznámila na jednom z newyorských večierkov, ale kto by si myslel, že ide len o klasickú story, keď pekná tvárička zbalí prachatého sponzora, bude na omyle.

Dvadsaťtriročná bývalá baletka je totiž známa svojou sebestačnosťou a nezávislosťou. A tiež inteligenciou a rozhľadom, nedávno začala študovať na Newyorskej univerzite. Podľa serveru Radar sa ani nehrnie do svadby s Kushnerom, ktorý je mladším bratom iného známeho amerického podnikateľa a milionára Jareda Kushnera, mimochodom manžela Ivanky Trumpovej.

„V najbližšom období rozhodne nemá záujem o žiadnu svadbu,“ citoval Radar zdroj z Klossovej okolia. „Cíti sa s Joshom nesmierne šťastná. Ale zatiaľ chce, aby ich vzťah zostal v takej podobe, v akej sa nachádza,“ doplnil zdroj.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

Čítajte Pravdu bez reklamy

Svižnejší web a články bez rušenia. Žiadne reklamy iba za 1,50 € mesačne.

Pravda bez reklamy
debata chyba
Viac na túto tému: #svadba #modelka #Karlie Kloss #milionár #Josh Kushner

+ Po prebudení si dajte pohár studenej vody, naštartuje vás do nového dňa.
Nezabúdajte si plniť svoju prácu,...

+ Začnite nosiť slnečné okuliare, slnko škodí vašim očiam.
Pracujte tak ako doteraz nepoľavte....