Bývalá topmodelka útočí na sexi bacuľku: Je to nezdravé, pochopte!

27.02.2016 00:00

Historicky prvou modelkou s plnými tvarmi na titulnej strane plavkového špeciálu Sports Illustrated sa stala tento rok kráska Ashley Graham.

Niekdajšia topmodelka Cheryl Tiegs na archívnom...
Niekdajšia topmodelka Cheryl Tiegs na archívnom zábere z roku 2014. Autor: SITA/AP, Dan Steinberg

Hoci svet jej prezentáciu v bikinách väčšinou uvítal, objavila sa aj kritika. Dokonca z vlastných radov. Podľa bývalej supermodelky a hviezdy zo stránok Sports Illustrated Cheryl Tiegsovej je oslava kriviek, aké má Graham, nemiestna.

„Nepáči sa mi, že hovoríme o ženách s plnou figúrou takýmto spôsobom. Oslavujeme ich, ale pravdou je, že driek by nemal merať viac ako 88 centimetrov,“ vyhlásila dnes 68-ročná Tiegs pre E!News.

„To hovorieval už Dr. Oz a ja sa k tomu úplne prikláňam,“ poznamenala modelka na dôchodku s odvolaním sa na známeho lekára, kardiológa a televíznu osobnosť. „Naozaj si nemyslím, že také niečo je zdravé. Jej tvár je prekrásna. Prekrásna. Ale nemyslím si, že z dlhodobého hľadiska je zdravé mať takúto postavu,“ doplnila ešte Cheryl Tiegs.

Modelka Ashley Graham na titulnej strane...
Modelka Ashley Graham na titulnej strane plavkového špeciálu Sports Illustrated 2016. Autor: Reprofoto: Sports Iluustrated

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#Telo #Sports Illustrated Swimsuit Issue #Ashley Graham #nezdravé #Cheryl Tiegs
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Zabudnite dnes na voňavku, mohla by vašej pokožke len uškodiť.
Dokončite si svoju prácu včas a nechajte si...

+ Neohrozujte seba a zdravie ľudí okolo vás, je na čase prestať so závislosťami.
Pomôžte v práci svojim...