Výstrih po pupok a cez hruď čiara! Slávna modelka prekvapila Londýn

20.09.2016 16:13

Poriadne celebritná zostava sa objavila v pondelok večer na prehliadke známej módnej značky Burberry v Londýne. Nechýbala ani slávna Cara Delevingne.

Modelka a herečka Cara Delevingne pútala...
Modelka a herečka Cara Delevingne pútala pozornosť maľovaným pruhom na hurdi. Autor: Reuters, LUKE MACGREGOR

Hviezda modelingu, ktorá sa postupne presunula z mól pred filmové kamery, dorazila pozrieť si novú kolekciu na jar a leto 2017. Svojou podobou okamžite zaujala. Pritom stačilo naozaj máličko. Cara sa totiž obliekla do šiat s hlbokým výstrihom až po pupok a na hruď si nechala nakresliť hrubú čiernu čiaru. Žeby nový trend? Asi sotva, ale usmievavá blondínka, ktorá bola múzou módneho domu Chanel, si to mohla dovoliť. Vyzerala trošku šialene, no pritom veľmi prirodzene.

Burberry
		- Londýn - jar-leto
		2017
Modelka a
		herečka Cara Delevingne
		pútala...
+12Modelka predvádza
		kreáciu Burberry - Londýn
		-...

Medzi hosťami prehliadky, ktorá každoročne patrí medzi najsledovanejšie udalosti londýnskeho týždňa módy, sa ocitli aj dámy ako Freida Pinto, Clara Paget či Lily James. Posledná menovaná chýbať nemohla, keďže predstaviteľku Popolušky si vybrali zástupcovia firmy ako novú reklamnú tvár. Kampaň je zatiaľ ešte len v prípravách, ale očarujúca James by sa mala stať tvárou nového parfumu, ktorý bude uvedený na trh pred Vianocami.

Britská herečka Lily James nemohla chýbať na...
Britská herečka Lily James nemohla chýbať na prehliadke Burberry, keďže je novou tvárou jednej z vôní. Autor: Reuters, LUKE MACGREGOR

Nová kolekcia Burberry však popri tučnom počte celebrít nezostala v úzadí. Pomohli k tomu výrazné historické inšpirácie, ktoré sa pretavili do zdobených akoby husárskych kabátikov, pestrých zlatých výšiviek a epulet, ale aj do podoby doplnkov ako sú kabelky či topánky. Jednotlivé kúsky odevov získali nové rozmery, nazberané či nadýchané rukávy na úpletoch, balónové rukávy na blúzkach, alebo vrstvenie materiálov odkazovalo na historické éry, ale zároveň fungovalo veľmi moderným spôsobom.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#Londýn #prehliadka #Cara Delevingne #modelka #Burberry #Lily James
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku