Kocianová očarila ex-manžela Madonny! Láka ju hrať a miluje jej nos

12.04.2010 07:45
Andres Sarda - Madrid - jeseň 2010
Slovenská topmodelka Michaela Kocianová. Autor:

Slovenská topmodelka Michaela Kocianová nedávno nakrúcala reklamu pre módny dom Christian Dior. S britským hercom Judom Lawom a režisérom Guyom Ritchiem. Ex-manželovi speváčky Madonny padla do oka.

„Keď som nakrútila prvé zábery, celý pôvodný scenár reklamy sa zmenil. Na obraze ma je vraj viac vidieť, ako pôvodne malo byť. Guy vo mňa veril. Povedal mi, aby som robila presne to, čo povie a výsledok vraj vyzerá super. Sama som video ešte nevidela, ale dúfajme, že to naozaj tak bude,“ prezradila pre Pravda.sk nadšene Kocianová.

S britským režisérom, ktorý má za sebou snímky ako Zbaľ prachy a vypadni alebo Sherlock Holmes, si vraj porozumeli hneď pri prvom kontakte. „Bol ku mne veľmi zlatý a milý. Vytvorili sme si priateľský vzťah. Stále ospevoval, čo sme nakrútili,“ spomína slovenská topmodelka. Na otázku, či sa známy tvorca nezamiloval do jej tváre, odpovedá Kocianová s hanblivým úsmevom. „Je to možné. Vždy hovoril, že sa zamiloval do môjho nosa. Niekoľkokrát mi povedal, krása je nudná, milujem tvoj nos.“

S ex-manželom speváčky Madonny vraj Kocianová prebrala aj potenciálnu možnosť vyskúšať si opäť prácu pred kamerou. „Odporučil, aby som sa začala viac kamarátiť s kamerou. Naznačil, že by možno so mnou chcel do budúcnosti spolupracovať,“ hovorí topmodelka.

Herec Jude Law a slovenská topmodelka Michaela...
Herec Jude Law a slovenská topmodelka Michaela Kocianová nakrúcali spoločne reklamu módneho domu Dior. Autor: PROFIMEDIA

Chladnejšieho prijatia ako od Guya Ritchieho sa podľa jej slov dočkala od britského herca Juda Lawa – novej tváre pánskej kozmetickej línie Christian Dior, na ktorú trio nakrúcalo reklamu. „Má výrazné modré oči a keď už sme nakrúcali, všetko bolo o očnom kontakte. Museli sme sa dívať jeden druhému do očí a mne to bolo celkom smiešne,“ opisuje Kocianová. „Ale potom som sa s ním trošku skamarátila. Povedala som mu, že sa vôbec neusmieva a málo rozpráva. Viac sa uvoľnil. Šli sme spolu na drink a bolo to fajn,“ dodáva Kocianová, ktorá stále žne úspechy v modelingovej kariére. Nedávno podpísala opciu na účinkovanie v kampani na nový parfum Johna Galliana.

Modelka Michaela Kocianová na prehliadke...
Slovenka Michaela Kocianová vyzerala v...
+17Slovenská modelka Michaela Kocianová na šou...
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Nebuďte nervózny ak nepôjde všetko podľa vašich predstáv.
Nemali by ste klásť dôraz len na peniaze,...

+ Mali by ste si dopriať oddych aj od pozerania televíznych seriálov.
Budete riešiť financie, avšak nemajte...

Ponuky zo Zľavy.Pravda.sk