Dva mesiace po pôrode je štíhla ako prútik! Sexi mamina má však cieľ

22.11.2016 00:00

Dva mesiace uplynuli od momentu, čo pôvodom namíbijská kráska Behati Prinsloo priviedla na svet svoje prvé dieťa. Forma, ktorú modelka má, priam ohuruje.

Topmodelka Behati Prinsloo vyzerá pár týždňov...
Topmodelka Behati Prinsloo vyzerá pár týždňov po pôrode v ukážkovej forme. Autor: SITA/AP, Jordan Strauss

Dvadsaťsedemročná Behati sa v nedeľu večer objavila na vyhlásení cien American Music Awards 2016 a išlo o jej prvé verejné podujatie od spomenutého septembrového pôrodu. Na červený koberec vstúpila v čiernych minišatách, ktoré odhaľovali jej nohy a tiež štíhlu figúru.

Manželka speváka a skladateľa Adama Levina síce vraj nezanedbáva materské povinnosti, ale veľké množstvo času venuje starostlivosti o seba a tvrdému tréningu. Dôvodom je, že ju o pár dní čaká prehliadka značky Victoria's Secret, na ktorej sa ako jedna z tvárí musí zúčastniť.

Modelka Chrissy
		Teigen počas vyhlásenia
		cien...
Herečka Rebecca
		Romijn.
+27Televízna osobnosť
		Jenny
		McCarthy.

Práve kvôli nej doviedla Prinsloo svoju formu do ukážkového stavu za relatívne krátky čas. Po boku modelky by sa mala objaviť aj ďalšia čerstvá mamička a jej dobrá priateľka – topmodelka Candice Swanepoel. Tohtoročná výročná šou Victoria's Secret sa uskutoční v Paríži a o husobnú časť veľkolepej prehliadky sa postará napríklad Bruno Mars či Lady Gaga.

#pôrod #Telo #modelka #tréning #forma #Behati Prinsloo
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Vašu kondíciu a psychickú pohodu by vám mohol závidieť nejeden človek.
Dnes stratíte, zajtra môžete...

+ Počasie ešte stále nie je také teplé, ako si myslíte, pozor, je zradné.
Nebuďte nervózny, dnes je len zlý...