Zamilovaná Kirsten Dunst žiari. U Diora bodovala aj nestarnúca Herzigová

24.01.2017 13:45

Týždeň prehliadok módy haute couture v pondelok odštartoval v Paríži a na programe dňa bolo niekoľko známych mien. Azda najviac sa čakalo na módnu šou Dior.

Herečka Kirsten Dunst na prehliadke Christian...
Herečka Kirsten Dunst na prehliadke Christian Dior Haute Couture v Paríži. Autor: SITA/AP, Thibault Camus

Pod taktovkou novej dizajnérky ateliéru Marie Grazie Chiuri, ktorá ešte pred pár mesiacmi pracovala v konkurenčnej značke Valentino, vznikla veľkolepá prezentácia bezmála šesťdesiatky modelov inšpirovaných príbehmi lesa, rozprávkami, divokou záhradou a tajomnosťou maškarných bálov.

Modelka
		na prehliadke Christian Dior
		Haute...
Modelka na
		prehliadke Christian Dior
		Haute...
+12Modelka na prehliadke
		Christian Dior
		Haute...

Novú kolekciu si prišli pozrieť aj mnohé známe tváre. Medzi nimi napríklad herečka Kirsten Dunst, ktorá je hviezdnym hosťom couture týždňa. Kým na prehliadku Dior dorazila odetá celá v čiernej kreácii a s výrazným červeným rúžom na perách, o pár hodín neskôr ju už fotografovali v prvom rade na prezentácii Ralph & Russo.

Dunst len pred pár dňami povedala áno na žiadosť o ruku od svojho partnera a bývalého kolegu Jessho Plemmonsa. Dvojica sa zoznámila pri nakrúcaní projektu Fargo a ich vzťah prekvapil verejnosť v lete minulého roka.

Česká topmodelka Eva Herzigová nechýbala na...
Česká topmodelka Eva Herzigová nechýbala na prehliadke módneho ateliéru Christian Dior a jeho kolekcie Haute Couture. Autor: SITA/AP, Thibault Camus

Okrem Dunstovej, ktorá je nepochybne veľmi šťastná a svoju radosť vyžaruje úsmevmi na všetky strany, sa na prehliadke objavila tiež herečka Diane Kruger alebo česká rodáčka – topmodelka Eva Herzigová. Tá opäť upútala pozornosť svojím príťažlivým a nestarnúcim vzhľadom.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#Dior #paríž #Eva Herzigová #couture #Kirsten Dunst #jar-leto 2017
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Zachovajte si zdravý rozum a nepanikárte zbytočne.
Začnite byť v práci viac nápaditý a kreatívny.
...

+ Ak potrebujete deň sami pre seba, urobte si ho.
Nový týždeň, nové úlohy a práca, začnite na tom...