Bývalá Miss World zamilovaná v bikinách: Pozrite sa, nosí ju na rukách!

16.03.2017 18:00

Kedysi randila s Nickom Jonasom, no po rozchode bola dlhší čas sama. To už však tiež nie je aktuálne. Modelka Olivia Culpo je šťastne zamilovaná.

Together

Príspevok, ktorý zdieľa Olivia Culpo (@oliviaculpo),

Dokazujú to aj fotografie z Bahám, kde momentálne trávi čas so svojím novým priateľom – hráčom amerického futbalu Dannym Amendolom. Urasteného fešáka a bývalú Miss World načapali paparazzovia v luxusnom hotelovej rezorte a neskôr aj na pláži.

Tmavovlasá kráska však očividne svoju lásku skrývať neplánuje. Na vlastnom profile na Instagrame zverejnila pár záberov s novým partnerom a jedna z nich – objatie dvojice, kde športovec dvíha svoju partnerku v náručí, si vyslúžila množstvo obdivných a blahoprajných komentárov.

Dvadsaťštyriročná Culpo a o sedem rokov starší Amendola sa stretávajú už niekoľko mesiacov – na spoločenských podujatiach sa však modelka objavovala doposiaľ skôr sama. Dôvodom vraj je fakt, že hráč tímu New England Patriots má nabitý rozvrh a tiež neobľubuje pózovanie pred objektívmi. Nuž, chtiac či nechtiac – nejakému sa určite nevyhne.

Príspevok, ktorý zdieľa Olivia Culpo (@oliviaculpo),

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#partner #Olivia Culpo #láska #Danny Amendola #Bahamy
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Hmotnosť zredukujete ak zabudnete na stravovanie vo fastfoodoch.
Nenecháte sa odradiť počiatočným...

+ Máte energie na rozdávanie, ale pozor na dvíhanie veľmi ťažkých vecí.
Pripravte sa na náročný deň,...

Ponuky zo Zľavy.Pravda.sk