Dcéra Kate Mossovej si už ako 14-ročná zarába! Tipnite si, čím

06.05.2017 14:20

Lila Grace, jediné dieťa slávnej Britky, bude mať cestu do "veľkého sveta" zrejme o čosi jednoduchšiu.

Kam inam by mali viesť kroky dcéry topmodelky Kate Mossovej, než do modelingu? 14-ročná Lila Grace už vykročila vpred.

Hoci dcéra oslavovanej krásky žila roky skôr v ústraní a slávna mama ju pred objektívmi ukrývala, zlom nastal minulý rok. Kate Moss si spolu s dcérou zapózovala na titulke magazínu Vogue. A hoci tínežerka sa viac než na slávnu mamu podobá na otca, krásu jej uprieť nemožno.

Kate Moss  a jej dcéra Lila Grace na titulke...
Kate Moss a jej dcéra Lila Grace na titulke Vogue Italia. Autor: Vogue/Mario Sorrentino

Kate Moss objavili pre modeling ako 14-ročnú. A práve to je vek, kedy Lila Grace pristúpila na prvú kampaň a zarobila si peniaze práve svojím vzhľadom. Stala sa jednou z tvárí salónu The Braid Bar, ktorý ponúka festivalové účesy. So zapletenými vrkočmi sa Mossovej dcéra ukazuje na stránke spoločnosti. Na zverejnemom zábere pózuje vpredu.

Sneak peak from our new summer menu the LILA and the STELLA coming soonmodelled by our #braidbaes @lilabelle_moss @stellykj 

A post shared by THE BRAID BAR (@the_braid_bar) on <time style=" font-family:Arial,sans-serif; font-size:14px; line-height:17px;" datetime=„2017–05–03T07:16:31+0­0:00“>May 3, 2017 at 12:16am PDT</time>

Značku The Braid Bar vlastní jedna z kamarátok Kate Mossovej. A zrejme je priateľkou aj ďalších britských hviezd, keďže pre spomínanú značku už pózovali aj potomkovia slávnych Britov – ako Anaïs Gallagher (17), dcéra Noela Gallaghera či Iris Law (16), dcéra herca Judea Lawa.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#modeling #Lila Grace #Kate Moss
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku
Ponuky zo Zľavy.Pravda.sk