Porota Miss Universe vybrala 20 krások, zabojujú o postup a titul!

21.05.2017 15:33

Porota Miss Universe 2017 rozhodla v sobotu v noci v bratislavskom hoteli Sheraton o dvadsiatke semifinalistiek, ktoré už o pár dní zabojujú o postup do finálovej dvanástky súťaže.

Finalistky súťaže Miss Universe SR 2017 v...
Finalistky súťaže Miss Universe SR 2017 v bikinách.
(Kliknutím na obrázok zväčši, otvoriť v novom okne)
Autor: Access Promotion

Počas uplynulého týždňa sa o priazeň poroty uchádzalo viac ako osemsto dievčat z celého Slovenska. Kastingy začali v Košiciach a pokračovali v Banskej Bystrici, Žiline, Trenčíne, Nitre a Trnave, pričom do užšieho výberu sa dostalo sedemdesiat adeptiek. „Každoročne nám počet záujemkýň rastie a vybrať tie ideálne kandidátky je z roka na rok ťažšie,“ zhodnotila riaditeľka súťaže Silvia Lakatošová, ktorá semifinálovú dvadsiatku vyberala spolu s ďalšími piatimi porotcami.

Súťažiace v najbližších dňoch čaká sústredenie v priestoroch hotela Aphrodite Palace v Rajeckých Tepliciach. „Tempo máme vysoké, dvadsať dievčat už o pár dní absolvuje sústredenie, na ktorom sa uzavrie finálová zostava dvanástich kandidátok na titul Miss Universe 2017,“ uviedla Lakatošová. „Pred septembrovým finále máme niekoľko spoločných mesiacov, počas ktorých sa s dievčatami spoznáme a verím, že sa medzi nimi nájde tvár, ktorá v budúcnosti uspeje nielen na Slovensku, ale aj v zahraničí,“ uzavrela.

Silvia Lakatošová (v strede) s členkami poroty...
Silvia Lakatošová (v strede) s členkami poroty súťaže. Autor: Access Promotion

Zoznam semifinalistiek Miss Universe Slovenskej republiky 2017: Simona Pohančeniková, Vladimíra Luttyová, Nikola Benedikovičová, Dominika Mikulová, Henriette Ösziová, Diana Bahelková, Martina Kajňáková, Patrícia Dujavová, Vivienne Jusko, Patrícia Budaiová, Frederika Samuelová, Michaela Piovarčiová, Nikola Reľovská, Patrícia Körössyová, Adriana Zaujecová, Kristína Mišová, Viktória Chovanová, Deana Jurčová, Nikola Smrekovská, Vanesa Bottaňová.

#porota #Miss Universe Slovenskej republiky #finalistky
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Zdravotné problémy treba riešiť okamžite, nečakajte nato kým bude neskoro.
Dodajte si odvahu a...

+ Neľutujte sa stále, ste úplne v poriadku, nemyslite na zlé veci.
Neplačte pre peniaze, všetko sa vyrieši,...

Ponuky zo Zľavy.Pravda.sk