Sexi anjelik sa blíži k jubileu! Lima oslavuje a stále vyzerá božsky

09.06.2017 16:03

Hoci väčšina modeliek by v jej veku bola už dávno na modelingovom "dôchodku", v prípade brazílskej krásky Adriany Limy o tom nemôže byť ani reči.

Brazílska topmodelka Adriana Lima.
Brazílska topmodelka Adriana Lima. Autor: SITA/AP, Evan Agostini

Rodáčka zo Salvadoru, ktorá odštartovala svoju kariéru ešte pred príchodom milénia, bude o pár dní fúkať do 35 sviečok na narodeninovej torte. Napriek tomu v kariére nepoľavuje a stále patrí medzi najžiadanejšie aj najlepšie platené modelky planéty.

Brazílska topmodelka Adriana Lima
		pózuje...
Brazílska
		topmodelka Adriana
		Lima.
+25Brazílska topmodelka
		Adriana Lima patrí
		medzi...

Lima, ktorá je už dvojnásobnou mamou, odštartovala svoju kariéru ako pätnásťročná víťazstvom v súťaži Supermodel of Brazil, následne skončila ako druhá vo svetovej podobe tejto súťaže Supermodel of the World. Vo veku 18 rokov sa presídlila do New Yorku, kde okamžite začala útokom brať stránky magazínov aj prehliadkové móla.

V zozname značiek má azda každú, čo niečo znamená, ale veľký zlom znamenalo spojenie s výrobcom dámskej bielizne Victoria's Secret. Lima pre túto značku predvádza dodnes a je jedným z najstarších „anjelikov“ – hviezd kampaní a výročnej prehliadky, ktorú americká firma pravidelne organizuje.

Topmodelka Adriana Lima (jún 2017) prišla na...
Topmodelka Adriana Lima (jún 2017) prišla na akciu v kreácii Urban Zen. Autor: Reuters, ANDREW KELLY

Lima si môže k menu písať rozličné tituly – od najkrajšej ženy sveta až po modelku s najvyššími príjmami. Dlhé roky sa však o tento post bila s krajankou Gisele Bundchenovou, ktorá pravidelne víťazila. Pre Adrianu to však rozhodne nie je dôvod na žiaľ – podobne ako Gisele, aj jej sa podarilo udržať si dlhoročnú kariéru a vytvoriť okolo svojho imidžu a mena hotové impérium, ktoré s radosťou využívajú svetoznáme značky, či z luxusných alebo masových segmentov.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#topmodelka #sláva #krása #kariéra #jubileum #Adriana Lima
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Zahoďte cigarety, zmeňte svoju životosprávu, výsledky uvidíte okamžite.
Nájdite si prácu, ktorá vás bude...

+ Je váš šťastný deň, nebojte sa všetko dopadne presne tak ako chcete.
Ak chcete lepšiu prácu, začnite si ju...

Ponuky zo Zľavy.Pravda.sk