Vylovte si sexy plavčíčku! Krásna Clauson očarí hore bez aj ako Pamela

25.07.2017 00:00

Na titulnej strane magazínu Sports Illustrated vyzerala famózne, hoci v roku 2016, keď sa na nej objavila, zatienila všetky dámy Ashley Graham. Krásna Hailey Clauson však v plavkách očarí aj dnes.

Topmodelka Hailey Clauson si užívala na pláži v...
Topmodelka Hailey Clauson si užívala na pláži v Miami so svojím priateľom Julianom. Autor: Profimedia

Len 22-ročná rodáčka z Los Angeles sa počas víkendu objavila na pláži v Miami, kde ju sprevádzal priateľ Julian. O tom, že medzi dvojicou to poriadne iskrí, svedčia fotografie páriku pri zábavkách vo vode. Partneri sa spolu jašili vo vlnách, Julian dvíhal sexi plavovlásku nad hlavu a nežne ju objímal.

Clauson síce verejnosť zaujala aj pózovaním hore bez na titulnej strane spomenutého magazínu Sports Illustrated, tentoraz však stavila na jednodielne plavky. Inšpirovaná gadreróbou Baywatch si vybrala červenú klasiku, ktorá však nijako neskryla jej sexepíl – skôr naopak.

Clauson aj po pózovaní pre slávny americký magazín pracuje predovšetkým v modelingovej brandži špecializovanej na predvádzanie plavky či spodnej bielizne. Len pred pár týždňami sa objavila aj na titulnej strane pánskeho magazínu GQ, pre ktorý opäť pózovala hore bez. A je to veru príjemný pohľad…

My new @gqsouthafrica cover on stands today

Príspevok, ktorý zdieľa Hailey Clauson(@haileyclauson),

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#hore bez #plavky #Miami #GQ #pôvab #Hailey Clauson
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku