Krásna ako obrázok, mimozemsky zvláštna! Toto je nový objav Bessona

27.07.2017 00:00

Kedysi pomohol ku filmovej sláve Mille Jovovichovej, v najnovšom filme režiséra Luca Bessona boduje zase modelka Cara Delevingne. Ale nielen ona. Krások je v ňom požehnane.

Modelka a herečka Pauline Hoarau na filmovej...
Modelka a herečka Pauline Hoarau na filmovej premiére. Autor: Reuters, CHARLES PLATIAU

Francúzsky filmár už tradične spolupracoval aj s modelingovou brandžou a práve z nej pochádzajú aj niektoré ďalšie predstaviteľky jeho vesmírneho sveta mnohých civilizácií a národností. Do jednej z nich obsadil aj mladučkú Pauline Hoarau – modelku a niekdajšiu finalistku svetovej súťaže Elite Model Look.

Rodáčka z francúzskeho ostrova Reunión najprv zabodala v modelingovej súťaži, aby potom vzala svet módy a reklamy útokom. Od roku 2011, kedy vstúpila do profesionálneho sveta modelingu, stihla pracovať s menami ako Ralph Lauren, Jason Wu či Tommy Hilfiger. A následne prišiel Luc Besson.

Zľava: Modelky a herečky Sasha Luss, Aymeline...
Zľava: Modelky a herečky Sasha Luss, Aymeline Valade a Pauline Hoarau sa tiež objavia v snímke Valerian a mesto tisícich planét. Autor: Reuters, DARREN STAPLES

Hoarau je síce v jeho novom filme na nepoznanie, ale na filmových premiérach je dokonalou ozdobou. V utorok podvečer na tej parížskej žiarila v striebornej trblietavej kreácii Yves Saint Laurent a vyzerala skutočne úchvatne. Nielen tam, darí sa jej to pravdepodobne na každej doterajšej akcii súvisiacej s filmom.

Herečka
		a speváčka Rihanna si obliekla model
		z...
Modelka
		Cara Delevingne pózuje na
		premiére...
+8Herec Dane
		DeHaan.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#Valerian a mesto tisícich planét #Pauline Hoarau #modelka #krása
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Doprajte si dostatok spánku a neponocujte, vaše telo to už nezvláda.
Nešírte okolo seba nervozitu, snažte...

+ Nepozerajte príliš často televízor, pokazíte si zrak.
Donúťte sa pracovať, inak toho budete mať najviac...

Ponuky zo Zľavy.Pravda.sk