Supermodelka Kloss spomínala na svoj štart: Nikdy nezabudnem!

09.09.2017 14:00

Neuveriteľných desať rokov uplynulo už od momentu, čo sa americká topmodelka Karlie Kloss objavila na týždni módy v New Yorku prvýkrát. Pripomenula si to vo štvrtok.

Dlhonohá kráska, ktorá sa venovala v minulosti baletu, sa prišla pozrieť na prehliadku Calvin Klein, aby sledovala novú generáciu modeliek. Práve pre túto značku predvádzala kedysi vôbec prvýkrát v živote. „Je až neuveriteľné, že pred desiatimi rokmi som sem prišla prvýkrát a predvádzala na týždni módy,“ napísala kráska na Twitteri.

„Po tých dvadsiatich minútach prehliadky sa môj život kompletne zmenil. Nemohla som tušiť, koľko dobrodužstiev ma počas tých ďalších desať rokov čaká, ďaleko presiahli všetky moje sny,“ zdôverila sa ešte fanúšikom Karlie Kloss.

Zároveň sa poďakovala značke Calvin Klein za možnosť prvej šance. „Nikdy na to nezabudnem,“ doplnila modelka, ktorá sa v zákulisí potom srdečne zvítala so šestnásťročnou Kaiou Gerberovou, dcérou topmodelky Cindy Crawfordovej. Práve ona totiž v tento večer zažila svoj veľký prehliadkový debut. Ako inak, u Calvina Kleina

This chicks gonna take her first #NYFW (and the ) by storm luv ya @kaiagerber

Príspevok, ktorý zdieľa Karlie Kloss (@karliekloss),

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#štart #spomienka #Karlie Kloss #Kaia Gerber #Calvin Klein
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Bolesť hlavy vám naznačuje nedostatok spánku, oddýchnite si.
Nehádžte všetko na svojich kolegov, dobre...

+ Chýbajú vám vitamíny, ak nejete ovocie a zeleninu, poraďte sa v lekárni.
Neodkladajte prácu na neskôr,...

Ponuky zo Zľavy.Pravda.sk