Krásky na hrad! Finále Miss Universe SR dostane kráľovskú príchuť

12.09.2017 16:00

Finálový večer 19. ročníka súťaže krásy Miss Universe Slovenskej republiky sa uskutoční v sobotu 21. októbra o 20.20 na Bratislavskom hrade.

Finálová dvanástka súťaže Miss Universe SR 2017.
Finálová dvanástka súťaže Miss Universe SR 2017.
(Kliknutím na obrázok zväčši, otvoriť v novom okne)
Autor: ACCESS Promotion

Priamy prenos podujatia odvysiela RTVS na Jednotke. Na dnešnej tlačovej konferencii to oznámila riaditeľka súťaže Silvia Lakatošová.

Súčasťou tlačovej konferencie bolo i predstavenie finálovej dvanástky a voľba Miss Médiá, o ktorej hlasovaním rozhodli prítomní novinári a novinárky. Titul získala súťažiaca číslo osem Vladimíra Luttyová z Banskej Bystrice.

Okrem nej sa do finále prebojovali aj Simona Pohančeniková z Bratislavy, Nikola Benedikovičová zo Smoleníc, Dominika Mikulová z Banskej Bystrice, Vivienne Jusko z Bratislavy, Patrícia Budaiová z Banskej Bystrice, Frederika Samuelová z Jasovej, Michaela Piovarčiová z Liptovského Mikuláša, Patrícia Körössyová z Janíka, Adriana Zaujecová z Trávnice a finálovú dvanástku uzatvorili Bratislavčanky Deana Jurčová a Vanesa Bottaňová.

Súťažiacim rozdá odborná porota počas finálového večera osem titulov – Miss Universe Slovenskej republiky, 1. vicemiss, 2. vicemiss, Miss Emma (cena čitateľov a čitateliek ženského mesačníka), Miss Mary Kay (najzaujímavejšia tvár kozmetickej spoločnosti), Miss Chi Biosilk (cena pre účastníčku s najkvalitnejšími vlasmi), Miss Frais (nová tvár inštitútu zdravia a krásy) a Miss Tip divákov RTVS.

#Miss Universe Slovenskej republiky #krása #finále #bratislavský hrad
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Dnes už je kopu receptov ako si spraviť zdravé jedlo, vyskúšajte to.
Vyspite sa, je na vás vidno, že ste...

+ Make-up vašu pleť veľmi zaťažuje a vyzeráte ešte viac unavene, myslite nato.
Ak to v práci nezvládate, nie...

Ponuky zo Zľavy.Pravda.sk