Krásky na hrad! Finále Miss Universe SR dostane kráľovskú príchuť

Finálový večer 19. ročníka súťaže krásy Miss Universe Slovenskej republiky sa uskutoční v sobotu 21. októbra o 20.20 na Bratislavskom hrade.

12.09.2017 16:00
debata
zväčšiť Finálová dvanástka súťaže Miss Universe SR 2017. Foto: ACCESS Promotion
Finálová dvanástka súťaže Miss Universe SR 2017. Finálová dvanástka súťaže Miss Universe SR 2017.

Priamy prenos podujatia odvysiela RTVS na Jednotke. Na dnešnej tlačovej konferencii to oznámila riaditeľka súťaže Silvia Lakatošová.

Súčasťou tlačovej konferencie bolo i predstavenie finálovej dvanástky a voľba Miss Médiá, o ktorej hlasovaním rozhodli prítomní novinári a novinárky. Titul získala súťažiaca číslo osem Vladimíra Luttyová z Banskej Bystrice.

Okrem nej sa do finále prebojovali aj Simona Pohančeniková z Bratislavy, Nikola Benedikovičová zo Smoleníc, Dominika Mikulová z Banskej Bystrice, Vivienne Jusko z Bratislavy, Patrícia Budaiová z Banskej Bystrice, Frederika Samuelová z Jasovej, Michaela Piovarčiová z Liptovského Mikuláša, Patrícia Körössyová z Janíka, Adriana Zaujecová z Trávnice a finálovú dvanástku uzatvorili Bratislavčanky Deana Jurčová a Vanesa Bottaňová.

Súťažiacim rozdá odborná porota počas finálového večera osem titulov – Miss Universe Slovenskej republiky, 1. vicemiss, 2. vicemiss, Miss Emma (cena čitateľov a čitateliek ženského mesačníka), Miss Mary Kay (najzaujímavejšia tvár kozmetickej spoločnosti), Miss Chi Biosilk (cena pre účastníčku s najkvalitnejšími vlasmi), Miss Frais (nová tvár inštitútu zdravia a krásy) a Miss Tip divákov RTVS.

debata chyba
Viac na túto tému: #krása #finále #bratislavský hrad #Miss Universe Slovenskej republiky

+ Vzdelávanie sa, je tiež jedna z možností uvoľnenia sa a oddýchnutia si.
Čoskoro budete v práci vynikať, všimne...

+ Vyhýbajte sa toxickým návykom ako fajčenie či nadmerné pitie alkoholu.
Každá drina stojí za to, výsledky sa môžu...