Krásna Gisele sa dočkala veľkej pocty! Nie za krásu, zachraňuje svet!

25.09.2017 14:21

Je pravdepodobne najaktívnejšou modelkou v rámci enviromentálnych ochranárskych aktivít. Aj preto niet divu, že sa Gisele Bunchen stala laureátkou ceny na slávnostnom ceremoniáli v Miláne.

Brazílska topmodelka Gisele Bündchen...
Brazílska topmodelka Gisele Bündchen pricestovala do Milána na Green Carpet Fashion Awards. V kreácii od Stelly McCartneyovej. Autor: Reuters, STEFANO RELLANDINI

Tridsaťsedemročná rodáčka z Brazílie pricestovala do talianskej mekky módy, aby sa zúčastnila osobne na cenách Green Carpet Fashion Awards – upozorňujúcich na to, že aj móda môže byť uvedomelá a vznikať v súlade s pravidlami ochrany prírody. Dlhonohej Brazílčanke, ktorá je stále najlepšie zarábajúcou modelkou sveta, odovzdali trofej The Vogue Eco Laureate Award.

Herec
		Colin Firth a jeho manželka Livia
		pózujú...
Talianska
		topmodelka Bianca
		Balti.
+8Topmodelka Naomi
		Campbell.

Usmiata a tradične priam dokonalá Gisele sa objavila na akcii v zelenej večernej toalete od Stelly McCartneyovej (dizajnérky, ktorá je známa svojím pro-ekologickým prístupom). Spoločnosť jej robili mnohé ďalšie známe tváre modelingu, medzi inými napríklad Naomi Campbell či Amber Valetta.

Bündchen už v roku 2008 založila internetovú stránku, v ktorej upozorňovala na problémy súvisiace s prznením a ničením prírody. Vytvorila niekoľko projektov na podporu záchrany dažďových pralesov či napríklad sa zasadila za podporu projektov šíriacich povedomie o klimatických zmenách a o tom, ako ich spomaliť.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#Vogue #ochrana #Gisele Bündchen #ekológia #ceny
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Prekonajte svoj strach, budete sa cítiť lepšie a sebavedomejšie.
Nekšeftujte s tovarmi, ktoré sú z rôznych...

+ Je pred vami ťažké životné rozhodnutie, popremýšľajte nad ním.
Neprezrádzajte svojim kolegom plány do...

Ponuky zo Zľavy.Pravda.sk