Misska Závodná vyráža na Miss World. Takto chce očariť, pozrite sa!

18.10.2017 12:44

Miss Slovensko 2017 Hanka Závodná vo štvrtok 19. októbra odcestuje na svetovú súťaž Miss World, ktorá sa tento rok koná v Číne, konkrétne vo vyhľadávanej juhočínskej turistickej destinácii San-ja.

Miss Slovensko 2017 Hanka Závodná si na Miss...
Miss Slovensko 2017 Hanka Závodná si na Miss World vybrala spoločenské čierne šaty. Autor: SITA, Diana Černáková

Na 67. ročníku podujatia bude mať zastúpenie viac ako 120 krajín sveta. Celá súťaž pozostáva z viacerých disciplín, ktoré musia zástupkyne jednotlivých štátov absolvovať ešte pred samotným finále. Adeptky na titul bude hodnotiť porota v kategóriách šport, Top Model, talent, v charitatívnej časti Beauty with a Purpose, multimédiá a tento rok organizátori vrátili do hry aj prezentáciu národného tanca v kroji. „Vybrala som si opäť nádherný kroj z Očovej, v ktorom som tancovala aj na slovenskom finále. Veľmi sa mi páčil a určite bude krásne reprezentovať Slovensko aj v zahraničí,“ vyjadrila sa Hanka Závodná.

Miss
		Slovensko 2017 Hanka Závodná v
		národnom...
Miss
		Slovensko 2017 Hanka
		Závodná
+3Miss Slovensko 2017
		Hanka Závodná si na
		Miss...

Svetová súťaž Miss World kladie veľký dôraz na dobročinnosť a aj tento rok sa v rámci nej uskutoční charitatívny večer, ktorého výťažok poputuje na dobročinné účely. Hanka Závodná na túto príležitosť vezie ručne vyrobené misky v tvare srdca od umeleckej sklárskej výtvarníčky Gordany Glass, ktorej diela vlastnia aj anglická kráľovná, prezidenti a pápež.

Jednou z najdôležitejších častí mesiac trvajúceho pobytu na Miss World je kategória Rozhovor. Súťažiace pred finálovým večerom absolvujú samostatné rozhovory s riaditeľkou súťaže Juliou Morley a porotcami, ktorí zisťujú ich všeobecný rozhľad, osobnosť, komunikatívnosť a predpoklady stať sa víťazkou svetovej súťaže.

Miss Slovensko 2017 Hanka Závodná v národnom...
Miss Slovensko 2017 Hanka Závodná v národnom kroji, v ktorom sa objaví na svetovom finále Miss World. Autor: SITA, Diana Černáková

Veľké finálové šaty si Hanka Závodná vybrala v bratislavskom salóne, ktorý sa síce špecializuje na svadobné šaty, ale nechýbajú v ňom ani spoločenské šaty a takzvané veľké večerné róby, vhodné práve na takúto príležitosť. „Skutočne som si nevedela vybrať. Najskôr som mala mať šaty s modrým nádychom, potom biele a napokon som skončila pri čiernych. Dala som na reakcie okolia, ktoré bolo z tejto veľkej večernej nadšené,“ priblížila Hanka, ktorej salón na Miss World pribalil aj niekoľko ďalších garderób z luxusných materiálov. V kategórii World Designer bude Hanka Závodná reprezentovať slovenskú módnu návrhárku Michaelu Ľuptákovú, ktorej zlaté šaty mala oblečené aj počas oficiálneho fotografovania, hneď po finálovom večere. Rovnako ako víťazkám v minulom roku, podala Hanke pomocnú ruku aj vicemiss 2015 Petra Sliacka, ktorá jej nabalila množstvo večerných a kokteilových šiat zo svojho salónu v Nitre.

Finále súťaže Miss World 2017 sa uskutoční 18. novembra a v priamom prenose ho bude vysielať viacero krajín sveta. Na Slovensku by sa malo dať sledovať online.

#šaty #požičovňa #Miss World #Hana Závodná #finále #cesta
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Zdravie máte v poriadku, pokiaľ pokojne spíte a chutí vám jesť.
Nenechávajte si prácu na poslednú chvíľu,...

+ Ovocie a zelenina v surovom stave zmiernia vaše tráviace problémy.
Dnes bude na vás vyvíjaný veľký tlak od...

Ponuky zo Zľavy.Pravda.sk